Австрійські фермери ознайомились з досвідом українських агрокомпаній

22 червня 2018, 09:39 3863

Австрійські фермери ознайомились з досвідом українських агрокомпаній, а також побували в Національному університеті біоресурсів та природокористування України та лабораторії інновацій, створеною компанією AgriLab.

Про це AgroPortal.ua повідомили в AgriLab.

«В Австрії фермери роблять аналіз грунту кожні 5 років. Це обов«язково. Хоча багато-хто робить аналіз частіше. Те, як фермери управляють своїми грунтами, контролюють державні організації. Вони стежать за тим, щоб рівень нітратів в грунті та інші показники не перевищували норми. Також в Австрії все більшої популярності набуває органічне фермерство», — розповіли гості з Австрії.

 

Австрійських аграріїв цікавило як питання якості грунтів контролюється в Україні. У цьому контексті іноземних гостей ознайомили з досвідом компанії AgriLab та її методикою проведення комплексної агродіагностики поля.

«Вартість ресурсів на світовому ринку постійно дорожчає. І це спонукає українських аграріїв до пошуку нових рішень та шляхів оптимізації використання добрив. Наприклад комплексна агродіагностика дозволяє підвищити ефективність використання ресурсів до 20%, а диференційоване внесення добрив — до 40%», — зауважили у компанії AgriLab.