Аграрний фонд повідомив поліцію про імовірне викрадення зерна на 200 млн грн

02 лютого 2019, 12:45 3320

Охорона шести елеваторів, які належать до групи компаній ТОВ «Агроінвестгруп», 1 лютого 2019 р. не допустила співробітників ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємств для планової перевірки.

Зокрема, співробітники товариства не були допущені на ТОВ «Березівський елеватор», ТОВ «Білгород-Дністровський елеватор», ТОВ «Ізмаїльський елеватор», ТОВ «Раухівський елеватор», ТОВ «Аліягський елеватор», ТОВ «Заплазький елеватор», говориться у повідомленні «Аграрного фонду».

«Між ПАТ «Аграрний фонд» і кожним із цих елеваторів укладено договори на зберігання зерна пшениці, кукурудзи та соняшнику. Відповідно до умов договору, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» мають право здійснювати планові перевірки з 1 по 10 число кожного місяця», — говориться у повідомленні.

Керівники елеваторів і ТОВ «Агроінвестгруп» не виходять на зв'язок, зазначають у компанії. Тим часом на декількох елеваторах відбувається завантаження машин. Не виключено, що відвантажується саме зерно, яке належить «ПАТ «Аграрний фонд».

«Щоб не допустити розкрадання державного майна, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» вже подали заяву до Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням розпочати досудове розслідування, оскільки вчинені дії мають ознаки кримінального правопорушення», — повідомляють в «Аграрному фонді».

У разі привласнення, розтрати або крадіжки зерна будуть завдані збитки державі в особі ПАТ «Аграрний фонд» у розмірі близько 200 млн грн, уточнюють в компанії.


Для довідки: ПАТ «Аграрний фонд» — один з провідних операторів агропромислової галузі України. Підприємство засноване в 2013 році, власником 100% акцій товариства є держава в особі Міністерства аграрної політики та продовольства. Основний вид діяльності — закупівля зернових за форвардними контрактами, продаж мінеральних добрив.