Світовий банк розробив план дій з метою подолання триваючої кризи продовольчої безпеки.

Про це говориться у повідомленні банку. 

«Світовий банк співпрацює з країнами над підготовкою нових проєктів на суму $12 млрд у наступні 15 місяців для реагування на кризу продовольчої безпеки. Очікується, що ці проєкти підтримають сільське господарство, соціальний захист, щоб пом’якшити вплив зростання цін на продукти харчування, а також проєкти з водопостачання та зрошення, причому більшість ресурсів спрямовується на Африку та Близький Схід, Східну Європу та Центральну Азію та Південну Азію. 

Крім того, існуючий портфель Світового банку включає невиплачені залишки в розмірі $18,7 млрд у проєктах, які безпосередньо пов’язані з питаннями продовольчої та харчової безпеки, що охоплюють сільське господарство та природні ресурси, харчування, соціальний захист та інші сектори. Загалом це становитиме понад $30 млрд для вирішення проблеми продовольчої безпеки протягом наступних 15 місяців», — пояснили у банку. 

Фінансова підтримка стосуватиметься чотирьох пріоритетів:

Ажіотаж у логістиці. Блокування українських портів ставить на коліна світ Ажіотаж у логістиці. Блокування українських портів ставить на коліна світ

90 млн т зернових. Саме стільки вирощеної продукції Україна не може вивезти через блокування портів з боку росії. $170 млн. Саме стільки щодня (!) втрачає Україна через заблоковані країною-агресором порти.

Мультимедіа