Пологівський ОЕЗ отримав кредит на 375 млн грн

23 вересня 2016, 09:37 3902

«ОТП Банк» уклав угоду з переробником олійних культур ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» про фінансування оборотного капіталу на суму 375 млн грн до 2019 р.

Про це інформує прес-служба банку.

«2016 р. став рекордним за обсягами кредитування після кризи 2014 р. За неповні дев'ять місяців підписано 285 кредитних угод з корпоративними клієнтами на суму 2,9 млрд грн. Угода з ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», безсумнівно, стала однією з найбільш знакових як в частині підтвердження стратегії збільшення фінансування підприємств АПК, так і з точки зору нарощування кредитного портфеля «ОТП Банку» в цьому році в цілому. Бездоганна репутація та ефективність даної компанії в переробці олійних високо оцінена нами при прийнятті рішення», — зазначила член правління банку Алла Бініашвілі.

Також відмічається, що нещодавно «ОТП Банк» відкрив поновлювану кредитну лінію на суму 74 млн грн ТОВ «Баришівська зернова компанія», збільшив обсяг фінансування компанії «НІБУЛОН» на суму 80 млн грн до 190 млн грн, відкрив кредитний ліміт приватному агропромисловому підприємству «Агропродсервіс» на 100 млн грн, а також збільшив кредитну лінію на суму 85 млн грн до 125 млн грн ТОВ «ТД «НОВААГРО».


Для довідки: «ОТП Банк» — один з найбільших вітчизняних банків, надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. В банківську групу ОТП, зареєстровану Національним банком України, також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

«Пологівський олійноекстракційний завод» є одним із значущих в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів. Завод являє собою високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва та сучасним обладнанням. Заснований в 1974 р. Продукція цього найбільшого виробника рослинної оліїспоживається не тільки в Україні і країнах СНД, а й є конкурентоспроможною на світовому ринку (сьогодні ділові зв'язки заводу простягаються далеко за межі України: у Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Польщу, країни Прибалтики, США, Туреччину, Індію і т.д.).