Малому бізнесу сходної України дають €2,48 млн: чверть грантів отримає агросектор

02 квітня 2020, 10:58 6770

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. 

Як говориться у повідомленні організації, метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

«Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років, становить €2,48 млн. Більше чверті грантів будуть направлені на розширення сільського господарства, зокрема у секторах виробництва зернових та олійних культур, яловичини та коров'ячого молока, м'яса домашньої птиці та яєць, вирощування овочів та фруктів», — йдеться у повідомленні.

Максимальна сума одного гранту — до €6,5 тис. в гривневому еквіваленті. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості гранту.

«Грантоотримувачі будуть зобов'язані впровадити свої бізнес-плани протягом 60 днів після отримання коштів, вести підприємницьку діяльність відповідно до параметрів бізнес-плану та законодавства України, та подавати звіти згідно з умовами грантових угод», — йдеться у повідомленні.

Для участі в конкурсі охочі повинні: 

- заповнити онлайн заявку;

- надати підтвердження постійного місця проживання (паспорт та/чи довідку ВПО) на територіях Донецької та Луганської областей, що контролюються Урядом України, окремих районів та міст Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря;

- надати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду або виписку/витяг реєстрації ТОВ/СГ/СФГ/ПП.

Заявки потрібно подавати до 3 травня 2020 року виключно через он-лайн систему прийому заявок за посиланням.  Більше інформації за посиланням.