Як покращити міжрядний обробіток: 5 ключових переваг культиваторів ROW-MASTER

22 травня 2024, 07:10 432

Прагнучи зменшити використання гербіцидів і покращити умови вегетації культур, аграрії все частіше застосовують механічні методи боротьби з бур'янами. Наприклад, міжрядний обробіток посівів, що має численні переваги, зокрема мінімальне пошкодження рослин та низьку вартість. Дана операція забезпечує не тільки знищення бур’янів, але й руйнування ґрунтової кірки, аерацію ґрунту та надає можливість підживлення посівів.

Під час вибору міжрядного культиватора необхідно звертати увагу на багато факторів. Ми підготували 5 ключових переваг культиваторів ROW-MASTER від BEDNAR.

1. Найвищий кліренс рами на ринку для боротьби з бур'янами у пізніх фазах росту рослин

Міжрядні культиватори ROW-MASTER розроблені для безперервної роботи протягом усього сезону та дозволяють обробляти міжряддя на пізніх стадіях росту культури. Модель ROW-MASTER RN має кліренс рами 80 см, а модель RN_PROFI пропонує вражаючі 90 см. Це гарантує виняткову пропускну здатність, забезпечуючи ефективне видалення бур’янів у пізніх фазах росту високих культур, таких як кукурудза чи соняшник.

2. Автоматичне ведення по рядкам та посекційний контроль виключає ризик травмування рослин

ROW-MASTER RN_PROFI оснащений автоматичним управлінням кожної робочої секції. На основі даних навігаційної системи окремі робочі секції піднімаються та опускаються, мінімізуючи перекриття та пошкодження культури. Ця практична функція полегшує роботу та усуває людські помилки, підвищуючи продуктивність і якість роботи.

3. Адаптація агрегата до різних фаз росту завдяки широкому спектру обладнання

Вимоги до обробітку культур істотно змінюються у різних фазах росту, від початкових до кінця вегетаційного періоду. Тому BEDNAR розробив різні робочі секції, які відповідають певним фазам росту. Доступні такі робочі органи як долота, стрільчаті лапи (або їх комбінація), а також окучувальні долота.

4. Підживлення посівів гранульованими або рідкими мінеральними добривами

Одна з головних переваг міжрядних культиваторів ROW-MASTER — це внесення добрив під час прополювання. Цільове внесення добрив підвищує їхню ефективність і зменшує необхідний об’єм добрив — значна перевага, особливо з огляду на високі ціни на добрива. Додаткове обладнання для культиваторів ROW-MASTER включає комплекти для внесення сухих мінеральних добрив, такі як фронтальні бункери FERTI-BOX FB_F або SEED BOX SB. А бункер FERTI-TANK FT дозволяє вносити рідкі добрива. Такий тандем культиватора з бункером забезпечує точне внесення добрив відповідно до потреб культури та оптимізує врожайність і економічну ефективність.

5. Для регулювання культиватора не потрібні спеціальні інструменти

Налаштування агрегатів відповідно до умов ґрунту чи культури часто може бути трудомістким, особливо якщо у вас немає необхідних інструментів. Компанія BEDNAR вирішила цю проблему, розробивши зручні агрегати з налаштуванням без інструментів. Просте налаштування дозволяє аграріям без особливих зусиль регулювати налаштування культиватора відповідно до поточних умов, забезпечуючи оптимальну продуктивність і якість роботи. З культиваторами BEDNAR ROW-MASTER ви можете впевнено адаптувати роботу до мінливих польових умов, максимально підвищити продуктивність і досягти чудових результатів.

Всі ці фактори є важливими і вирішальними під час вибору нового міжрядного культиватора. Хочете дізнатися про всі функції міжрядних культиваторів ROW-MASTER? Запрошуємо вас до на сайт BEDNAR