Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють 2017. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

23 березня 2018, 06:56 6265

Невпинне зростання сільськогосподарського виробництва останніх років сприяє збільшенню попиту на техніку з боку аграріїв, що дало поштовх розвитку вітчизняного ринку і нарощуванню імпорту продукції від світових лідерів. Відповідно, сьогодні на українському ринку представлено широкий асортимент сільгосптехніки.

У зв'язку із цим онлайн-видання AgroPortal.ua вже другий рік поспіль реалізовує проект «Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють», у ході якого з'ясовувало, яким брендам віддавали перевагу сільгосптоваровиробники у 2017 році.

«N.B.!» Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють 2016. РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

Під час реалізації проекту «Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють 2017» видання опитало у режимах онлайн та оффлайн аграріїв з усіх куточків України. Отже, вашій увазі результати!

Трактор потужністю до 150 к.с. — МТЗ

Трактор потужністю до 300 к.с. John Deere 6195M

Трактор потужністю до 500 к.с.  Fendt 900 Vario

Клавішний комбайн — CLAAS

Роторний комбайн — New Holland CR

Самохідний обприскувач — John Deere R4030

Причіпний обприскувач — Berthoud

Плуг — LEMKEN  

Культиватор для міжрядної обробки  ALTAIR 5,6-04 від ELVORTI

Зернова сівалка суцільного висіву Horsch Pronto

Сівалка точного висіву — KUHN

Дискова борона «Дукат» — Лозівські машини

Телескопічний навантажувач JCB Loadall Agri

Дрон — DJI Phantom 4 Pro

Нагадуємо, що серед усіх учасників анкетування було розіграно за допомогою random.org системи цінний подарунок — зовнішній жорсткий диск, щасливим володарем якого став Віталій Лужецький, директор ФГ «Агро-Ленд». Наші вітання!

 

Для довідки: у опитуванні «Вибір аграрія. Техніка, якій довіряють 2017» взяли участь 2078 респондентів: 1944 онлайн- та 134 оффлайн-анкети — під час телефонного опитування редакцією AgroPortal.ua.