Місце зустрічі аграріїв — техніка John Deere

06 липня 2018, 09:12 2910

Готуй сани з літа — так і аграрії уже приглядаються до сівалок, ґрунтообробної техніки та тракторів, готуючись до осінньої посівної.

Чудовою можливістю ознайомитися з передовими рішеннями в точному землеробстві, технікою, засобами захисту рослин та насінням став ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко», що традиційно проводиться на Тернопільщині (с. Настасів), організаторами якого є ПАП «Агропродсервіс».

«На форумі представлені найновіші технологічні рішення та сучасна техніка, яка необхідна сьогодні українському аграрію», — розповідає генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua
Іван Чайківський

Організатори також додають, що основна мета заходу — показати всі передові технології, які використовує прогресивний світ, агровиробникам. «Основний акцент робимо не на великих, а на середніх і малих агровиробниках, які не мають можливості самостійно поїхати за кордон для отримання досвіду, — додає Іван Чайківський. — А коли малий фермер буде розвиватися, за рахунок нього збільшуватиметься загальна урожайність і взагалі покращуватиметься економічне становище країни». 

Комбайнер з 15-річним досвідом із Заліщиків Іван Григорків, сідаючи в кабіну роторного комбайна S780 John Deere, одразу відчуває різницю: говорить, що на такому комбайні можна ще декілька десятків років пропрацювати. «Я чув про GPS-навігацію та те, що всі мої операції видно на комп’ютері в головному офісі. Сподіваюсь, наступного року жнивуватиму вже на такому», — говорить Іван Григорків.

23-річний агроном ТОВ НВА «Перлина Поділля» також приглядається до «зеленої» техніки, каже, що зараз дуже потрібно враховувати ефективність роботи, простої та непередбачувані поломки неприпустимі. «Зважаючи на погодні умови, які були цьогоріч, відсутність весни, всі роботи в полі потрібно було робити максимально швидко. Думаю, з John Deere можна справитися з будь-якими аномальними кліматичними проявами», — додає агроном Іван.

Керівник відділу нової техніки ТОВ «Агросем» Артур Левицький говорить, що «Нове Зернятко» — це міжнародна комунікаційна платформа. ТОВ «Агросем» уже 3-й рік поспіль підтримує захід та презентує свою техніку для відвідувачів. На форум з’їжджаються аграрії з Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Рівненської областей.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua
Артур Левицький

«Цього року організаторам вдалося ще вище підняти планку самого заходу: за кількістю залучених учасників, рівнем організації та комунікації. Ми виставили кормозбиральний комбайн 8500i, зернозбиральний комбайн S780 — це наша стратегічна лінійка. Також трактор серії 6В потужністю 135 к.с. — новинка за останні 2 роки від John Deere. Потрібно відмітити, що він досить доступний в ціні, при цьому не втрачає у якості та є досить популярним серед фермерів», — додає керівник відділу нової техніки ТОВ «Агросем».


Наталія Помянська, AgroPortal.ua