Жінки в агро та фінансах. Професіонали визнаються за своїми здібностями та звершеннями

08 березня 2024, 05:24 1912

Жінки — не лише компетентні фахівчині, а й можуть бути успішними лідерками, досягати результатів у фінансовій сфері, зокрема в аграрному сегменті.

Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» — українська компанія, що спеціалізується на кредитуванні та є яскравим прикладом протидії упередженням.

Неабиякою відмінністю є той факт, що 80% співробітників «ВІВА КАПІТАЛ» — жінки. Це допомагає розкрити та спростувати стереотип про те, що жінки не можуть успішно працювати в «нежіночих» сферах, таких як агро та фінанси. Вони не лише руйнують цей міф, а й відтворюють власні успішні історії, демонструючи експертизу та професіоналізм.

Олена Кириченко, менеджерка відділення «ВІВА КАПІТАЛ» у м.Шпола Черкаської області, є кредитним експертом для агробізнесу, що підтверджують результати роботи.

Її самовіддана праця та наполегливість доводять, що стать не є обмеженням у досягненні цілей у кар'єрі. Глибоке розуміння потреб клієнтів, партнерів та сфери, у якій працюєш, є ключовими чинниками успішних угод. 

Фахівчиня з розумінням підходить до різного роду потреб сільськогосподарських товариств, фермерських господарств, одноосібників, їхніх реальних фінансових можливостей, надає змогу знайти найбільш вигідні пропозиції для обох сторін.

Олена Кириченко, менеджерка відділення «ВІВА КАПІТАЛ» у м.Шпола

У роботі з аграріями одним із важливих моментів є те, що господарська діяльність має свою специфіку, пов'язану з сезонністю. Нам важливо розуміти потреби аграріїв і знайти відповідне та гнучке рішення, тому наша програма кредитування передбачає можливість індивідуального графіка погашення, адаптованого до сільськогосподарського циклу. Задоволений та вдячний клієнт — це те, що для мене має найбільшу цінність!

Часто види управління поділяються згідно з гендером на «чоловічий» та «жіночий». «Жіночу» модель критикують як надто емоційну, за якої складно досягати поставлених цілей. Цю тезу спростовує Інна Присяжненко, керівниця відділення у м.Черкаси.

З моменту, коли Інна очолила одне з відділень «ВІВА КАПІТАЛ», вона змогла підвищити його результати утричі. Саме тому за підсумками 2023 року її команда отримала нагороду «Найвищий приріст кредитного портфеля». Завдяки стратегічному баченню лідерка ефективно визначає напрями розвитку, а своєю енергією та запалом мотивує команду до нових досягнень. 

Інна Присяжненко, керівниця відділення «ВІВА КАПІТАЛ» у м.Черкаси.

Своє натхнення я черпаю від роботи. Це моя улюблена справа, без якої себе не уявляю.

Інна є втіленням того, що справжній професіонал визнається не за статтю, а за своїми здібностями та звершеннями.

Наталія Скус, керівниця відділення у м.Тальне, своїм прикладом руйнує стереотипи про те, що жінка не може досягати результатів у фінансовій діяльності. 

Пані Наталія працює у компанії вже 6 років. Її компетентність у сфері фінансів, поміркованість і раціональність дозволяють глибоко аналізувати ризики та приймати обґрунтовані рішення, що сприяють збереженню високої якості кредитного портфеля компанії та забезпечують її стабільність.

Юлія Артеменко — не лише кваліфікована фахівчиня, а й відмінна наставниця та лідер відділення у м. Городище Черкаської області. Вона зацікавлена у розвитку команди, надаючи підтримку та допомогу новим співробітникам, сприяє їхньому професійному зростанню. Юлія володіє високим рівнем емпатії та вмінням слухати, що робить її незамінним наставником для колег. 

У роботі з клієнтами менеджерка відзначається бажанням допомогти та віднайти оптимальний варіант для кожного. 

Юлія Артеменко, керівник відділення «ВІВА КАПІТАЛ» у м. Городище

Спілкуєшся з клієнтом, переймаєшся його проблемами, і в результаті він отримує їх вирішення. Тоді ми теж отримуємо задоволення від докладених зусиль, і це дає можливість черпати енергію та натхнення для подальшої роботи.

Успіх Фінансової компанії «ВІВА КАПІТАЛ» значною мірою побудований на таланті, професіоналізмі та наполегливості жінок, які в ній працюють. Вони є прикладом того, що стереотипи не мають місця в сучасному світі, й щоденно доводять, що жінки здатні досягати великих успіхів у будь-якій галузі.


Для довідки: Фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ» — це кредитування для населення та бізнесу:

  • без комісій за видачу та дострокове погашення, без страхування;
  • швидке прийняття рішень про видачу та перерахування коштів;
  • вирішення нестандартних ситуацій.

Збільшення оборотних коштів для розвитку бізнесу: на придбання сировини, паливно-мастильних матеріалів, ЗЗР, міндобрив, насіння; поточний ремонт техніки, обладнання, приміщень, придбання запчастин, будівельних матеріалів, оплата ремонтних робіт; покриття касових розривів, інвестиційні кредити та фінансування поточної діяльності.