Мороз іде в Президенти, щоб зупинити ринок землі

13 грудня 2018, 16:31 1982

Це буде його 5-та спроба.

Колишній голова Верховної Ради, голова партії «За правду і справедливість» Олександр Мороз заявив, що має намір балотуватися кандидатом у Президенти України.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Сьогодні на керівному активі партії, яку я очолюю, розглядалося й питання — внесення конкретних пропозицій щодо того, як захищати, в тому числі українську землю як основу державності», — сказав Мороз.

Колишній голова ВР висловив свою позицію щодо ринку землі, підкресливши, що земля повинна належати державі і здаватися її громадянам виключно в оренду. «У Прибалтиці існує закон, що забороняє продаж землі іноземцям, проте нею володіють німецькі і швейцарські банки», — навів приклад він.

Кандидат заявив, що зараз одне з ключових питань — це створення лівоцентристської Європейської платформи. За словами Мороза, 12 грудня відбудеться з’їзд соціалістів, на якому буде обговорюватися питання кандидатури в Президенти, і сам він готовий брати участь у виборах в разі підтримки його кандидатури.

«З’їзд буде 12-го числа, 13-го я готовий дати відповідь на питання про участь в президентських виборах. Я налаштований змінити систему влади, тому що це ключове питання сьогодні в Україні» — заявив політик.