BEDNAR зупинила постачання до росії та білорусі

17 березня 2022, 12:55 1342

У зв’язку з розв’язаною війною в Україні чеський виробник сільгосптехніки BEDNAR з 24 лютого 2022 року припинив прийом усіх замовлень та будь-які інвестиції у маркетинг в росії та білорусі.

Про це йдеться у повідомленні компанії. 

«Ми рішуче засуджуємо агресію росії та підтримуємо Україну та її вільний демократичний народ. Компанія BEDNAR FMT повністю дотримується чинних санкційних правил ЄС щодо поставок товарів та фінансового руху», — коментують у BEDNAR.

Додається, що 28 лютого компанія надала пряму гуманітарну допомогу Україні через https://www.clovekvtisni.cz/ у вигляді коштів і продовжуватиме надавати цю допомогу. Команда BEDNAR Ukraine також додатково надала фінансову підтримку українським захисникам та продовжує це робити.

«Наша сильна команда дилерів BEDNAR в Україні зберігає оптимістичний настрій, віру в перемогу та продовжує працювати і підтримувати сільськогосподарську спільноту в її зусиллях у ці важкі часи. Наразі ми працюємо з нашими дилерами «Агроресурс», АМАКО, «Компанія ЛАН», НФМ АГРО, Titan Machinery Ukraine над відновленням постійних поставок техніки в Україну. Дилери продовжують відвантаження наявної техніки BEDNAR, забезпечують їх запчастинами для проведення посівної кампанії та продовжують співпрацю з нашими клієнтами», — коментують у BEDNAR Ukraine.

З офіційними заявами про припинення роботи в країнах-агресорах серед виробників техніки також уже вийшли John DeereAmazone Werke, AGCO, Great Plains, Caterpillar, Trimble, Lamborghini, Poettinger, CNH Industrial.