Аграріям розкажуть, як зменшити витрати та підвищити врожай з дронами-обприскувачами

07 липня 2022, 17:30 2202

Українські аграрії швидко реагують на технологічні та ефективні рішення, які пропонують виробники, тому агродрони мають неабиякий потенціал для розвитку. За допомогою цих компактних агрегатів легко вирішити проблему економії пального та ЗЗР, а також уникнути повторного обробітку.

Про переваги та додаткові можливості, які відкриваються для аграріїв з використанням дронів-обприскувачів, 12.07 о 15:00 в рамках проєкту аграрного майданчика Aggeek  відбудеться онлайн-зустріч «Дрони-обприскувачі: зменшуємо витрати та підвищуємо врожай в умовах викликів 2022» на платформі ZOOM. Про це повідомляють у компанії «Тайтен Машинері Україна».

В зустрічі участь візьмуть представник виробника бренду XAG в Україні та співзасновник компанії Drone.UA Валерій Яковенко та керівник відділу точного землеробства компанії Тайтен Машинері Україна, засновник незалежної спільноти «Точне землеробство Україна» Максим Романовський. 

«Тайтен Машинері Україна» іде за напрямком активного розвитку у сфері сучасних технологій точного землеробства, щоб надавати клієнтам найкращі інструменти для:

  • планування висіву,
  • розрахунку норм внесення добрив,
  • засобів захисту рослин,
  • більш точного передбачення врожайності,
  • фінансового планування. 

За статистикою у 2021 році в п’ять разів більше господарств почали використовувати дрони, що показує високий рівень довіри аграріїв до новинок та їх готовність до розвитку та вдосконалення процесів, пов’язаних із захистом посівів та екологічним землеробством.

«Дивлячись у майбутнє, «Тайтен Машинері Україна» вбачає стратегічне значення у забезпеченні своїх Ккієнтів провідними рішеннями для ефективного і точного землеробства», — коментують у компанії.