В Бердянському порту активізувався експортний трафік зерна

10 січня 2022, 09:08 161

Джерело фото: Facebook // Ascet Shipping

«Аскет Шиппінг» розширив можливості стивідорного напрямку в Бердянську.

Потужність технологічних ліній «Аскет Шиппінг» тепер дозволяє вести одночасне завантаження шести суден. Стимулом для розширення стивідорного сервісу стала надзвичайно висока для січня завантаженість причалів порту, говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

«Під обробкою портового оператора «Аскет Шиппінг» одночасно вже знаходяться п'ять зернових суден, а шосте - на підході з постановкою до причалу № 8, — повідомив 6 січня 2022 р. СЕО «Аскет Шиппінг» Микола Гапєєв, — Стивідорні бригади виробничого відділення виконують завантаження суден на причалах Бердянського морського порту одночасно на сім технологічних ліній. При цьому в роботі використовується близько двадцяти одиниць технологічного перевантажувального обладнання, більша частина якого була модернізована силами «Аскет Шиппінг», або була виготовлена безпосередньо за нашими розробками».

Він пояснив, що з самого початку 2022 року з Бердянського порту активізувався експортний трафік зернових вантажів, що є не характерним для середини зими. При цьому 30% перевалки зерна в порту забезпечує припортовий складський комплекс «Аскет Шиппінг» ємністю близько 80 тис. т, який відіграє особливу роль у залученні зернових вантажів у Бердянський порт. 

«Загалом за підсумками 2021 року обсяг оброблених вантажів компанії «Аскет Шипінг» у Бердянську склав 1,008 млн т, з них власна перевалка — 0,976 млн т. Це приблизно 60% від загальної перевалки Бердянського морського порту», — додав Микола Гапєєв.


Для довідки: компанія «Аскет Шиппінг» працює у п'яти морських портах Бердянськ, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса та співпрацює з найбільшими зернотрейдерами України.