На Львівщині відкрився завод з виробництва кормових добавок

20 вересня 2021, 09:12 2786

Завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин ТОВ «Коудайс Україна» відкрився 17 вересня 2021 р. у Львівській області.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається, новий завод — це 8 поверхів новітнього спеціалізованого обладнання від провідних компаній світу, автоматизовані системи керування, автоматична лінія пакування та роботизована техніка. Його потужність — 1500 т в місяць. Сума інвестицій склала — €7,8 млн.

«Передові технології виробництва дозволять продукції бути конкурентоспроможною на вітчизняному ринку та допоможуть завоювати позиції на світовому. Переконаний, що це далеко не останній успішний проєкт на Львівщині», — зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.


Для довідки: ТОВ «Коудайс Україна» розташоване у с.Хильчиці Золочівського району Львівщини. Завод в Україні входить до групи компаній «Коудайс» (Нідерланди) — світового виробника кормів, преміксів та концентратів для свійських тварин та птиці, загальною кількість понад 90 заводів у 60 країнах світу.