Мрія відновила контроль над автотранспортним підприємством

31 березня 2017, 12:53 2846

Агрохолдинг «Мрія» відновив контроль над автотранспортним підприємством у смт Козова Тернопільської області.

Про це AgroPortal.ua повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, комісія при Міністерстві юстиції з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала незаконну реєстрацію прав власності на об’єкт нерухомості — автотранспортне підприємство у смт Козова Тернопільської області, яке належить ТОВ «Новагрос». Раніше, у листопаді 2016 р., указом Міністерства юстиції було також скасовано незаконну реєстрацію змін у статутних документах ТОВ «Новагрос» та відновлено корпоративні права агрохолдингу «Мрія» на цю юридичну особу.

«Мін’юст відмінив незаконні реєстраційні дії. Таким чином, ми врятували майно компанії «Мрія», кредитори якої інвестували в Україну понад мільярд доларів; компанія розвиває агроринок, сплачує податки та створює тисячі робочих місць. Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  завжди на боці закону та справедливості, незважаючи на постійний тиск», — зазначив заступник міністра юстиції Павло Мороз.

Відзначається, що ТОВ «Новагрос», як і декілька десятків інших юридичних осіб, було незаконно виведено зі складу агрохолдингу менеджерами родини Гут — колишніх власників компанії — влітку 2014 р., за кілька тижнів до оголошення «Мрією» дефолту. У подальшому, у листопаді 2015 р., майно ТОВ «Новагрос» було перепродано ТОВ «Рокмар», засновником і директором якого є Анатолій Кирпа, який до дефолту керував службою безпеки «Мрії».

«Відновлення прав власності на АТП у смт Козова — ще один крок на шляху до повернення міжнародним інвесторам активів, вкрадених у них колишніми власниками та менеджерами «Мрії», — коментує директор з юридичних питань агрохолдингу Сергій Ігнатовський. — Це один з трьох найбільших об’єктів нерухомості, які були незаконно виведені з компанії. Ми також продовжуємо працювати над відновленням прав власності на АТП у м. Хоростків і на картоплесховище у с. Товстеньке Тернопільської області».


Для довідки: раніше «Мрії» були повернені корпоративні права 10 юридичних осіб і їх земельні активи у розмірі 5 тис. га, які також були незаконним шляхом переоформлені колишнім менеджментом компанії на сторонніх фізичних осіб, які не пов’язані з агрохолдингом.