KSG Agro збільшив виробництво комбікормів на 50%

23 червня 2020, 15:25 1902

Агрохолдинг KSG Agro придбав та запустив в експлуатацію на комбікормовому заводі в с. Нива Трудова (Дніпропетровська обл.) дискову зернову дробарку датської компанії SKIOLD, що дозволило на 50% збільшити добове виробництво комбікормів.

Як повідомила прес-служба агрохолдингу, обсяг інвестицій у неї склав 1,2 млн грн.

«У процесі виробництва комбікормів подрібнення зернових — найбільш енергоємний процес, — коментує голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — Донедавна агровиробники користувалися енерговитратними та не зручними у використанні молотковими дробарками. Але ситуація змінилася: новітні інновації лягли в основу виробництва нової дробарки — SKIOLD для розмелювання зернових та інших культур. Її використання дозволило нам досягти оптимальної структури кормів, а також високої продуктивності при низькому споживанні енергії. А ще дробарка безшумна та компактна. Останнє дало можливість оптимально її вписати в наше вже існуюче виробництво — комбікормовий завод».

Зазначається, що виробництво комбікорму — важлива ланка у вертикальній інтеграції KSG Agro «зернові-комбікорм-свині-свинина». Функціонування цього ланцюга дозволяє агрохолдингу збільшувати ефективність виробничого циклу.

Серед переваг дробарки — швидке та зручне регулювання процесу помелу зерна, підвищення продуктивності помелу практично вдвічі — з колишніх 6-7 т на годину до 10-12 т на годину, зниження енерговитрат з 69,5 тис. кВт до 62,4 тис. кВт при зростанні добового виробництва комбікормів з 60-80 т до 100-120 т.


Для довідки: KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.