Hyundai допоможе будувати заводи з виробництва добрив в Україні

20 листопада 2023, 17:09 1144

Group DF International GmbH 15 листопада 2023 року уклала меморандум з Hyundai Engineering Co., Ltd. про співпрацю щодо створення спільних інвестиційних проєктів у галузі виробництва добрив як на території України, так і в інших юрисдикціях.

Як говориться у повідомленні української компанії, йдеться про плани щодо спільної реалізації проєктів щодо будівництва нових та реконструкції існуючих хімічних заводів, що належать Group DF.

«Сторони виявляють особливий інтерес до співпраці у проєктах будівництва нових та/або реконструкції існуючих хімічних заводів/заводів з виробництва добрив, якими оперує Group DF», — йдеться у документі. 

При цьому наголошується, що сторони сумлінно співпрацюватимуть та здійснюватимуть усі необхідні зусилля для досягнення спільної мети — відновлення України.

Зазначається, що Hyundai Engineering Co., Ltd. є всесвітньо відомою компанією-підрядником з інжинірингу, закупівлі та будівництва заводів, пов'язаних із переробкою нафти та газу, зокрема заводів з виробництва добрив та хімічних речовин.

«Компанія готова розглядати варіанти участі у повоєнному відновленні хімічної промисловості України. Ми щиро віримо у перспективи відновлення інфраструктури, відновлення та будівництва заводів з газопереробки», — зазначив старший віцепрезидент Hyundai Engineering Co., Ltd. Лім Сон Дже (Lim Seung Jae).

«Group DF формує стратегію відновлення хімічної промисловості в післявоєнній Україні та планує забезпечити відкладений попит з боку аграрної галузі України. За підтримки та у співпраці з Hyundai Engineering Co., Ltd. ми зробимо свій внесок у відродження економіки України та посилення хімічної промисловості. Група також розглядає різнобічну співпрацю з Hyundai Engineering Co., Ltd. у проєктах із відновлення та розширення логістичної інфраструктури», — сказав CEO Group DF International GmbH Роберт Шертер-Джонс.