ДПЗКУ планує розвивати агровиробництво на Херсонщині

22 червня 2020, 15:06 2677

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» планує активно розвивати сільськогосподарський напрямок діяльності корпорації.

Про це йдеться у повідомленні ДПЗКУ.

«Цього року у Великій Лепетисі (Херсонська обл.) плануємо зібрати врожай на рівні 15,6 тис. т зернових.  В планах корпорації — поновити роботу млина у Великій Лепетисі», — заявив в.о. голови правління корпорації Василь Коваленко під час робочого візиту в Південний регіон, де ДПЗКУ має власні посівні площі.


Для довідки: Філія АТ ДПЗКУ «Великолепетиський елеватор» була створена в 1931 році, знаходиться на Півдні України в степовій зоні. Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із доведення якості зерна до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та переробки його на борошно. На філії є власне сільськогосподарське виробництво з вирощування зернових культур. Загальна робоча зернова місткість філії «Великолепетиський елеватор» складає 39 тис. тонн. До комплексу філії входить млинзавод. Також філія має можливість відвантаження на водний транспорт.