Продуктами ALFA Smart Agro користується кожне третє господарство України

16 липня 2020, 14:43 1955

Продуктами ALFA Smart Agro сьогодні користується кожне третє господарство України.

В продукти компанії вкладено знання провідних науковців України, роки ретельних досліджень та працю сотень людей, що задіяні на різних етапах виробництва, йдеться у повідомленні ALFA Smart Agro.

Компанія вирішила познайомити своїх клієнтів та партнерів із процесом створення інноваційних препаратів — від народження ідеї до перевірки ефективності готового продукту в полі — та запросила агровиробників прожити разом «Один день з ALFA Smart Agro». Малі групи з дотриманням усіх рекомендацій ВОЗ відвідали Білоцерківський завод препаративних форм (БЗПФ) і Дослідно-демонстраційний центр.

«Турбуючись про безпеку гостей, цього року ми відмовилися від традиційних Днів поля. Але знайшли інший, не менш цікавий формат та запросили агровиробників прожити «Один день з ALFA Smart Agro». Загалом ми провели 10 зустрічей для гостей з різних регіонів України», — розповіла керівник департаменту маркетингових кампаній і комунікацій Ульяна Іванова.

Спершу гостям показали новий R& D центр, що включає хімічну, агрономічну лабораторії та дослідний центр. Наступним гості відвідали департамент управління якістю, який здійснює контроль на кожному з етапів виробництва: від вхідної сировини та готової продукції до зберігання арбітражних проб препаратів впродовж всього гарантійного терміну їх використання. Окремі методики перевірки якості продуктів агровиробникам продемонстрували в лабораторії просто під час зустрічі.

Продовжилася екскурсія на виробництві. Білоцерківський завод препаративних форм впровадив стандарти CropLife щодо попередження перехресного забруднення, а тому виробництво гербіцидів відокремлене від виробництва інших груп продуктів. Агровиробникам продемонстрували інноваційну лінію з виробництва гербіцидів у препаративних формах суспензійних емульсій, суспензій та водних розчинів та виробничу ділянку з виготовлення фунгіцидів, інсектицидів та протруйників у формі концентрату суспензій і концентрату емульсій. Окремим групам вдалося побачити в дії автоматичні лінії фасування.

Готова продукція ALFA Smart Agro чекає свого відвантаження до споживача в сучасному логістичному комплексі. У ці дні склад завантажений приблизно на третину (більшість продуктів вже поїхали на склади дистриб'юторів та в поля.

Завершувалися зустрічі екскурсією на поле Дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro. Тут саме дозрівають основні сільськогосподарські культури, що вирощуються в Україні: пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза, соя та горох. Схеми їх захисту побудовані виключно на продуктах ALFA Smart Agro. Аграрії побачили ефективність препаратів у дії, поділилися власним досвідом та отримали поради від фахівців компанії.

«Організовуючи «Один день з ALFA Smart Agro», ми хотіли познайомити клієнтів і партнерів із науковими та виробничими потужностями компанії, розповісти, як ретельно ми контролюємо якість на виробництві й перевіряємо ефективність препаратів у польових умовах», — підкреслила Ульяна Іванова.