Аграрний фонд збільшує закупівлю зерна: для продовольчої безпеки

15 квітня 2020, 10:54 1926

ПАТ «Аграрний фонд» станом на 13 квітня за програмою обміну мінеральних добрив на зерно майбутнього врожаю законтрактував 44,6 тис. т зернових культур.

Як говориться у повідомленні компанії, на розгляді документи на укладання схожих контрактів ще на 40 тис. т.

Зазначається, що за фінансовим форвардом додатково планується закупити майже 200 тис. т зерна.

«На жаль, попереднім керівництвом функцію ПАТ «Аграрний фонд» щодо забезпечення продовольчої безпеки країни було забуто й компанія займалася непритаманними їй видами діяльності. На сьогоднішній день ситуація, яка склалася в країні і світі, показала, що ми маємо бути готові до будь-яких надзвичайних ситуацій, й ми прекрасно розуміємо відповідальність ПАТ «Аграрний фонд» як державного оператора зернового ринку», — йдеться у повідомленні компанії.

Як відомо, ПАТ «Аграрний фонд» працює над тим, щоб допомогти державі стримувати ціни на борошно для населення і виділяє для цього 40 тис. т зерна на переробку.


Для довідки: ПАТ «Аграрний фонд» — один із провідних операторів агропромислової галузі України. Підприємство засноване в 2013 році, власником 100% акцій товариства є держава. Основний вид діяльності — закупівля зернових за форвардними контрактами, продаж мінеральних добрив.