Львівщина дотуватиме виробників тепличних ягід і овочів

08 лютого 2022, 13:34 247

Джерело фото: prom.ua

Суб’єкти господарювання, що займаються вирощуванням ягідних та овочевих культур закритого ґрунту на Львівщині у 2022 р. зможуть отримати часткове відшкодування вартості придбаних тепличних конструкцій, тунелей та обладнання до них, які не були у використанні.

Це передбачено  Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 р., говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. 

Фінансова  підтримка  надається у розмірі  до 70% їх вартості, але не більше ніж 200 тис. грн одному суб’єкту господарювання один раз у три роки.

«Виробництво у «літніх» плівкових теплицях має свої переваги. По-перше, це вищі ціни на початку сезону. По-друге, це кращій товарний вигляд вирощеної продукції на полицях магазинів. Слід також додати сюди щорічне зростання споживання свіжих овочів та ягід поза  сезоном збирання у відкритому ґрунті. Цього року з обласного бюджету виробники тепличних овочів та ягід зможуть відшкодовувати вартість тепличних конструкцій та обладнання для теплиць. Також виробники тепличних овочів зможуть відшкодовувати до 50% вартості насіння та до 50% вартості мікробіологічних ЗЗР. Програмою по відшкодуванню вартості ЗЗР також можуть користуватись виробники ягід та фруктів», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочав приймати заявки та документи.