З метою розширення доступу українських аграріїв до фінансування ОТП Банк і компанія Украгроком розробили партнерську програму, що передбачає пільгові умови придбання продукції національного виробника і дистриб'ютора із залученням кредитних коштів від ОТП Банку.

Про це повідомляє прес-служба банку.

За умовами даної партнерської програми українські фермери мають можливість придбати широку лінійку засобів захисту рослин, мікродобрив та мінеральних добрив за пільговою ставкою від 11% річних в гривні.

Дана пропозиція стала ще одним кроком у розширенні партнерського кола в рамках стратегічної програми кредитування дрібних і середніх агровиробників ОТП Агро-фабрика.

«Агро-фабрика — це конвеєр швидкого надання фінансування. В рамках програми фермер отримує попереднє рішення за 1 день, видача кредитних коштів до 9 днів, під заставу виключно майбутнього врожаю або агророзписки. Ця пропозиція унікальна на ринку. В рамках ОТП Агро-фабрики ми профінансували аграріїв більш ніж на 700 млн грн, при цьому аграрних розписок було оформлено на 440 млн грн. До кінця року ми плануємо довести обсяг до 1 мільярда гривень», — окреслила переваги програми директор департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП БАНК» Ольга Волкова.


Для довідки: На сьогодні партнерами ОТП Банку виступають такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF. Серед національних компаній партнерами банку є: ALFA Smart Agro, UKRAVIT, Агрісол, «Агросем», «Техноторг», Завод Кобзаренка і компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія». 

Компанія «Украгроком» — національний виробник та дистриб«ютор насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив та мінеральних добрив. Компанія протягом 18 років, щороку вдосконалює сервіс та пропонує своїм клієнтам  нові продукти — від товарів сільськогосподарського призначення до фінансових інструментів, бартерних програм, комплексного агрономічного супроводу з використанням технічних інновацій та аналізів посівів.

Мультимедіа