Учасники кооперативу «Герцевські крафтолики» (село Маломиколаївка, Дніпропетровщина) поставили на паузу виробництво цукатів.

Про це AgroPortal.ua розповіла староста Петрівського старостинського округу, до якого належить Маломиколаївка, Світлана Гарнадко.

«Цукати ми сьогодні не виготовляємо — дуже дорогий цукор. Відповідно, зростає їхня собівартість, а купівельна спроможність споживачів знижується. Хоча є постійні поціновувачі нашої продукції, які хотіли б її купувати», — зазначає староста. 

Кооператив готувався до свята 8 Березня — насушили багато цукатів, замовили подарункові коробки, бокси, наклейки. Але війна змінила плани. 

Майже 40 кг різних цукатів жінки роздали — передавали жінкам-військовим, у шпиталь, на передову, пригощали ВПО. 

«Паски на Великдень ми пекли зі своїми цукатами: вишні, гарбузи, сливи, яблука. Сподіваємось, що наступного року з «Герцевськими крафтоликами» пектимуть паски господарки всієї України», — каже Світлана Гарнадко.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua

Село на Дніпропетровщині виготовило 4,5 тисячі порцій сухого борщу для ЗСУ Село на Дніпропетровщині виготовило 4,5 тисячі порцій сухого борщу для ЗСУ

За період війни жителі села Маломиколаївка Дніпропетровської області виготовили 4,5 тис. порцій сухого борщу для українських військових.

Мале село з великими амбіціями. Визначено переможця конкурсу Неймовірні села України 2020 Мале село з великими амбіціями. Визначено переможця конкурсу Неймовірні села України 2020 Село Маломиколаївка Дніпропетровської області здобуло перемогу у V Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2020» та отримало головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Мультимедіа