Valtra Smart Tour: унікальні рішення приїхали в Україну

28 серпня 2018, 07:02 3710

В одеському регіоні проводилася перша з п'яти запланованих презентацій нових фінських тракторів в рамках Valtra Smart Tour, які будуть проходити на території України. Компанія «Цеппелін Україна» є організатором презентацій в Одесі та Полтаві.

Valtra SmartTouch — простіше, ніж смартфон

Особливістю презентації став унікальний DEMO TRUCK, за допомогою якого можна більш наочно показати всі функціональні можливості техніки, також там є інформація про всі серії, які виробляє компанія. Головна особливість — термінали з підлокітниками і екранами Valtra SmartTouch — це якісно нова система управління, аналогів якої немає в світі.

Джерело фото: AgroPOrtal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

«Підлокітник з екранами Valtra SmartTouch дуже простий в управлінні, можна сказати, що працює на інтуїтивному рівні, це простіше, ніж смартфон в кишені, — розповідає керівник продажів у Східній Європі бренду Valtra Олексій Кутін. — Звичайно, ціна на техніку з такою комплектацією на порядок вище, і дуже часто для аграрія питання ціни стоїть на першому місці, але після апробації і побаченої ефективності ціна перестає бути головним фактором».

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Також Олексій Кутін додав, що, наприклад, площа Фінляндії близько 340 м2, і тільки 6-7% обробляється, відповідно ринок сільгосптехніки в країні складає близько 2 тис., але частка Valtra — 50%. «Хоч фінські фермери невеликі, але потреба не зменшується. Те ж і в Україні: аграрії вітають нові технологічні рішення, рахують свої гроші та завжди будуть оновлювати свій парк. Я вважаю, що потреба ринку техніки на порядок вище, ніж є зараз», — сказав представник компанії Valtra.

«N.B!» Valtra Smart Tour: подорож трактора Україною

Загартовані морозами, а тепер і спекою

Україна є частиною глобального Valtra Smart Tour, і мета, якою задалася компанія ще в лютому, з моменту презентації Valtra в Україні, — продемонструвати наживо всі можливості й переваги фінських тракторів. «У лютому було дуже холодно, зараз — досить жарко, що свідчить про те, що техніка може працювати в будь-яких умовах :)», — розповідає керівник відділу маркетингу корпорації AGCO Антон Костирко.

Источник фото: AgroPortal.ua
Источник фото: AgroPortal.ua

Ще більше фішок

Всередині DEMO TRUCK, крім унікального підлокітника, була ще одна кімната — Valtra Unlimited, яка приваблювала відвідувачів не тільки наявністю кондиціонера, але і представленим тюнінгом до трактора. Компанія може створити до 5 тис. різних модифікацій: унікальні рішення по освітленню, централізована система пожежогасіння під капотом, установка спеціальних замків і багато іншого.

«Під бажання клієнта можна зробити будь-який дизайн пластикових панелей, кольорів керма і салону. В основному європейські споживачі купують дану машину для себе, тобто працювати на ній будуть самі. Потрібно відзначити, що тюнінг-ательє знаходиться безпосередньо на заводі виробника», — розповів Антон Костирко.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Компанія «Цеппелін Україна» приділяє велику увагу розвитку сільського господарства в Україні. Зокрема, в Одесі представлений сучасний центр, 5 бригад сервісних інженерів і відділ запасних частин, який працює в форматі 24/7.

Гарний, ефективний, економний... трактор

В рамках Дня поля були представлені 2 трактори. Перший — модель Т 194 Active — 6-циліндрова машина з двигуном 6,6 л або 7,4 л, з потужністю від 195 до 210 к.с. Виробництво даної моделі почалося в 2014 році, й на даний момент вона продається вже на 75 ринках. В цьому році компанія Valtra планує виробити 9 тис. тракторів, не рахуючи потужності заводу, який знаходиться в Бразилії, де виготовляється майже така ж кількість.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Двигун AGCO Power (SISU DIESEL) виготовлений на заводі, який робить двигуни тільки для техніки Off road. В першу чергу, даний двигун дуже надійний і економічний. Цей трактор створювався з чистого аркуша, тобто це не апгрейд попередньої версії, що є величезним плюсом. Мета була — створити надійну, міцну, економічну, просту в експлуатації та високотехнологічну машину, що і було досягнуто.

Ще однією особливістю є маневреність: радіус розвороту — 5,4 м. Стабільна на дорозі, може оснащуватися амортизацією переднього моста, кабіни, за рахунок чого має краще зчеплення з ґрунтом при роботі в полі. Площа кабіни може досягати 7 м2, а також потрібно відзначити відмінний огляд у будь-який бік. Дана модель отримала найвідоміші нагороди — RED Dot Design, Tractor of the year 2018, Machine of the Year 2018.

Потрібно відмітити, що машина створювалася за лекалами компанії «Цеппелін»: вони надіслали список вимог, який потрібно впровадити або поліпшити. Трактори оснащуються трансмісією Powershift, яка володіє 4-ма діапазонами A, B, C, D, і кожен діапазон — 5-ма передачами. Виходить 20 передач вперед і 20 назад.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Співвідношення ціни і якості, універсальність і ефективність — це T-194 Versu. Основною відмінністю і перевагою цієї моделі є те, що вона оснащена системою управління Valtra SmartTouch — підлокітник, на якому зосереджені всі функції управління трактором, і термінал. Завдяки цій системі можна на 100% робити налаштування, що повністю буде відображатися на моніторі.

Перші відгуки

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Олег Кривовид, селянське фермерське господарство «Ширяєве» (Одеська обл.)

Ми вже експлуатуємо T-194 Versu в господарстві з квітня цього року, проводили культивацію, сівбу, зараз оранка. Можу точно сказати, що представлені моделі потрібно купувати для себе: максимум комфорту, доступність і ефективність. Я отримую задоволення, коли сідаю в Valtra.

Звичайно, в Demo TRUCK дуже зручний огляд всіх модифікацій до трактора, можна не тільки побачити, а й помацати.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Юрій Сервіг, ПП «Сервіг» «(Одеська обл.)

Ми давно працюємо з компанією «Цеппелін Україна», але Valtra поки в парку немає. Сьогодні була дуже цікава презентація, можна сказати, що представлені рішення — це вже нове покоління. На жаль, і наших трактористів потрібно привчати, а головне — навчити правильно користуватися для ефективної роботи.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua