Ефективні технології John Deere від РДО УКРАЇНА

03 серпня 2017, 06:40 7986

7 липня офіційний дилер американського виробника організував на Черкащині справжнє свято для аграріїв, поєднавши демонстрацію техніки з оригінальною розважальною програмою.
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Цьогоріч офіційний дилер John Deere — ТОВ «РДО УКРАЇНА» — відсвяткував свій перший ювілей — 5 років роботи в Україні. Понад рік тому компанія, що зарекомендувала себе як надійний партнер аграріїв із Одещини, Вінниччини та Житомирщини, розпочала свою діяльність в одному із найрозвиненіших сільськогосподарських регіонів країни — на Черкащині. Саме тому День поля, який ТОВ «РДО УКРАЇНА» провело 7 липня на ланах СПОП «Відродження» поблизу Шполи, став особливим, оскільки можна було підбити підсумки співпраці офіційного дилера John Deere та агровиробників.

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Директор департаменту продажу с/г техніки ТОВ «РДО УКРАЇНА» Олександр Планета у своєму вітальному слові акцентував увагу на тому, що компанія налаштована будувати довгострокові стосунки із аграріями. Це означає всебічну підтримку господарств з боку дилера як ключове правило діяльності ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

«Один із принципів нашої компанії звучить як «Ми створюємо можливості!», а ще один — «Поділитися часточкою аграрної науки!». Ми зацікавлені у тому, щоб наші клієнти якісно розвивали свої технології виробництва, і ми їм у цьому допоможемо», — наголосив Олександр Планета.  

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

«Основу парку техніки нашого господарства складають саме машини та агрегати John Deere. Маємо 3 комбайни, 6 тракторів, сівалки, ґрунтообробні агрегати, прес-підбирачі цього виробника і повністю ними задоволені. Запитайте будь-якого нашого механізатора про техніку John Deere, і гарантую, що отримаєте лише схвальні відгуки. Ми використовуємо техніку John Deere вже понад 10 років, працювали із різними дилерами і маємо з чим порівнювати. Усього лише за півтора року ТОВ «РДО УКРАЇНА» вдалося створити досить потужну сервісну мережу. Вони блискавично реагують на кожен наш виклик чи запитання, приїздять, пояснюють, навчають — це для нас дуже важливо, бо самі розумієте: техніка не має простоювати ані хвилину. І що найголовніше, завдяки таким компаніям, як ТОВ «РДО УКРАЇНА», ми маємо змогу вчитися, запроваджувати найновіші світові технології, тобто розвиватися», — поділився під час урочистого відкриття Дня поля генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко.

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Хоча ТОВ «РДО УКРАЇНА» представляє техніку John Deere в Черкаській області лише другий рік, тут вже працює 10 сервісних бригад. «Невдовзі збільшимо їх кількість до 14. У найближчих планах також відкриття великого сервісного центру в Черкасах, і, як відомо, ми добудовуємо найбільший в Україні сервісний центр у Вінниці. А всього впродовж 5 років роботи в Україні ми поставили українським господарствам понад 1200 одиниць сільгосптехніки. Наша мета — забезпечити повноцінну всебічну підтримку аграріїв та дати змогу їм якісно розвивати свій бізнес, підвищуючи рентабельність роботи», — розповів регіональний директор ТОВ «РДО УКРАЇНА» Олександр Лисецький.

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Свято вдалося, і з цим, вочевидь, погодяться понад 300 гостей Дня поля, які прибули із Черкаської та сусідніх областей. Продумане планування, намети, які захищали від палючого сонця, комфортна зона відпочинку, фуршет, обід, розіграш призів — усе на найвищому рівні. І звичайно ж, цікава програма заходу, фінальним акордом якої став виступ популярного гурту «Лісапєтний батальйон». Окремо варто відзначити унікальний пісенний виступ... усього колективу ТОВ «РДО УКРАЇНА», який напрочуд злагоджено виконав гімн компанії!

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Втім, зрозуміло, що відпочивається завжди краще після добре зробленої роботи. Передусім, мова йде про ознайомлення аграріїв із можливостями нової техніки John Deere. Організатори Дня поля вирішили поєднати різні види демонстрацій, і вийшло це у них просто чудово. Після детальної розповіді про представлені на виставковому майданчику машини та агрегати відвідувачам запропонували нетривіальне видовище — справжній парад техніки John Deere.

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Свої можливості продемонстрували вже добре відомий українським аграріям зернозбиральний комбайн John Deere S670i із жаткою 625F, супертрактор за показниками надійності John Deere 8370R, важка дискова борона John Deere 2623, посівний комплекс John Deere 1890, глибокорозпушувач John Deere 2720, розрахований на роботу у найскладніших умовах і здатний виконувати одночасне внесення добрив, і, звичайно ж, інноваційний самохідний обприскувач John Deere 4930, який буквально вразив відвідувачів своєю маневреністю, стабільністю положення штанги і рівномірністю внесення робочої рідини.

Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Кульмінацією параду техніки John Deere став ще один сюрприз від ТОВ «РДО УКРАЇНА» — вишикувавшись у чітку лінію, машини разом із агрегатами наблизилися до глядачів і виконали... Державний Гімн України своїми клаксонами! Це було дійсно щось надзвичайне, як і фотосесія після завершення параду. Як кажуть, хто гарно працює, той вміє і гарно відпочивати!


«N. B.!» Яскраві миті Дня поля РДО УКРАЇНА


Із перших вуст


Олександр Шевчук, керівник ТОВ «Агробуд» (Вінницька область):

Ми маємо багато різної техніки John Deere — 6 комбайнів, 7 тракторів, один із яких стабільно працює вже понад десятиріччя, самохідний обприскувач, сівалку та ін. На власному досвіді я переконався, що передусім техніка цього виробника може забезпечити безперебійну роботу впродовж усього сезону, надто в гарячу пору. Всі без винятку машини та агрегати мають підвищений запас міцності. Свого часу я відвідав усі заводи John Deere в США і мав змогу на власні очі пересвідчися в тому, наскільки класно там організоване виробництво. Також можу сказати лише гарні слова про ТОВ «РДО УКРАЇНА», яка оперативно реагує на всі наші запити щодо сервісу чи експлуатації техніки. Такий підхід, на мою думку, є єдино правильним для кожного дилера.


Григорій Плічко, керівник ПП «Альтаїр» (Черкаська область, Драбівський район):

Ми обробляємо приблизно 1,5 тис. га, орієнтуючись на найсучаснішу техніку та технології. Зокрема, цього року впроваджуємо диференційоване внесення добрив. Ясна річ, суттєва частина нашого парку техніки — це John Deere. Після того як у нашому господарстві чудово себе зарекомендував перший трактор John Deere 7830, ми придбали ще дві машини 8-ї серії. Окрім цього, маємо самохідний обприскувач, культиватор і глибокорозпушувач John Deere. Планую також придбати у ТОВ «РДО УКРАЇНА» роторний комбайн цього виробника. Чому я співпрацюю із цим дилером? Тому що це люди, яких я добре знаю, я їм довіряю, а тому впевнений, що вони мені поганого не порадять. 


Петро Євич, генеральний директор ТОВ «Агрорось» (Черкаська область, Корсунь-Шевченківський район):

ТОВ «РДО УКРАЇНА» має молоду команду, і це її перевага. Вони швидко навчаються, вдосконалюють свою роботу, і якщо продовжуватимуть у тому ж дусі, то, поза сумнівами, завжди утримуватимуть статус надійного партнера сільгоспвиробників, зокрема, й на Черкащині. У нас у компанії працюють два трактори John Deere. Що й казати, це чудові надійні машини, і звичайно ж, присутність потужного офіційного дилера John Deere в Черкаській області викличе підвищений інтерес до техніки цього виробника. І головне — додасть нам упевненості у роботі. 


Ігор Молчанов, територіальний представник John Deere:

Американська компанія RDO Equipment Co. — один із найбільших дилерів сільгосптехніки в світі, який успішно працює в десятках країн. Це означає, що вони мають сформоване розуміння того, чого потребують від них аграрії, та готові рецепти успішної співпраці. RDO Equipment Co. сповідує процес-менеджмент, а не ситуативний менеджмент. Тобто чітко втілює свою концепцію, крок за кроком розвиваючи свій бізнес. Варто акцентувати увагу на особливостях підходу компанії до сервісу. RDO Equipment Co. не просто продає машини та агрегати, а пропонує готові ефективні технології. Якщо клієнт хоче придбати, скажімо, трактор, то компанія відразу ж пропонує причіпні агрегати, які оптимально відповідають можливостям машини. Так само RDO Equipment Co. акцентує увагу на сучасних інноваційних рішеннях, таких як елементи точного землеробства, котрі дають змогу найбільш ефективно використовувати техніку John Deere.

Відповідно, компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» демонструє фундаментальний підхід до співпраці із українськими аграріями. Це стосується також і такого перспективного напрямку, як реалізація вживаної техніки John Deere, вибору підходящих фінансових рішень для клієнтів та іншого.

Хочу відзначити також і те, що ТОВ «РДО УКРАЇНА» має змогу постачати до України не лише техніку під замовлення, але й новинки для наочної демонстрації. Це надзвичайно важливо, оскільки аграрії можуть не тільки почути про окремі новинки, але й самі оцінити їхні можливості.


AgroPortal.ua по матеріалам ТОВ «РДО УКРАЇНА»