Досвідом і працею. Взяти найбільшу висоту в будь-якій справі

21 березня 2020, 06:32 3826

Людський ресурс — найбільша цінність для компаній, і LNZ Group не є виключенням. Брати відповідальність за кожного, створити такі умови, щоб найефективніше розкрити потенціал своїх працівників, забезпечити такі умови, щоб щодня з посмішкою йти на роботу і з нею ж повертатися до родини. Це реальність. Переконаємося?

AgroPortal.ua разом із LNZ Group запускає проєкт «Досвідом і працею», в ході якого розкриємо на наших сторінках, як ефективні люди приносять ефективність самій компанії.

Керівник відділу кадрів LNZ Group Юлія Заплішня з легкістю знаходить час на особисте професійне зростання, при цьому концентруючись на забезпеченні кар’єрного зростання колег. Черпає енергію в людях, книгах та роботі. Навчилася «брати вершини» ще з дитинства і не втрачає темп до сьогодні. 

Я маю дві вищі освіти, перша — вчитель, але працювати за фахом ніколи не хотіла, це не моє. Здається, до 25 років не було ніякого прагнення до конкретної професії. Лише коли потрапила вперше у відділ кадрів, то зрозуміла, що знайшла себе.

Я дуже люблю працювати з людьми, вони мене надихають, дають позитивну енергію і силу рухатися далі. Робота не з простих, але з роками я стаю більш тренованою, витривалішою, вчуся слухати та розуміти їх.

Після закінчення університету я працювала в страховій компанії, але згодом вирішила повністю змінити кваліфікацію. Працювала три роки на Шполянському молокозаводі. У 2015 році прийшла в компанію LNZ Group у відділ кадрів. А з 2018 року очолюю відділ у всій групі компаній LNZ. 

Можливість розвиватися — це головне в компанії, і нам її завжди дають. Семінари, тренінги, конференції — керівництво постійно підтримує нас і надає можливість відвідувати навчальні курси. Під моїм керівництвом 20 кадровиків. Оскільки нас багато, ми замовляємо собі індивідуальні лекції, які оплачує компанія

У моїй роботі сьогодні українська філологія допомагає комунікувати з людьми, тому що нас в університеті вчили працювати з аудиторією. А ще — любити і шанувати мову та країну.

Великий жіночий колектив — це завжди складно, але мені здається, що я хоч і суворий, але справедливий керівник. Дотримуюсь дисципліни, не допускаю зайвих розмов та дій.

Саме в компанії LNZ Group я виросла та стала свідомим дорослим фахівцем. Я та людина, яка щодня закохується в свою роботу. Компанія прогресивна і сучасна, вона кожного дня розвивається в різних напрямках бізнесу шаленими темпами, а оскільки ми — кадрова служба, то працюємо з усіма напрямками.

Можна сказати, що на роботі я проводжу 75% свого часу. Це не означає, що я на робочому місці. Я можу працювати вдома, в парку, будь-де.

В LNZ Group реалізовується багато соціальних проєктів для працівників. Мотивуємо наших працівників подорожами за кордон. Цього року відправили на відпочинок агрономічну службу, інженерну, адміністративно-управлінський персонал. Такі поїздки покращують соціально-психологічний клімат у колективі.

Ще один проєкт — програма добровільного медичного страхування, яка діє з кінця 2016 року. У межах страхових договорів працівники мають можливість гарантовано і безкоштовно отримувати амбулаторно-поліклінічне обслуговування, госпіталізацію, стаціонарне лікування та надання невідкладної допомоги. Всі необхідні витрати на себе бере страхова компанія. Минулого року ми розширили програми і додали додаткову опцію — профілактичний медичний огляд за онкопрограмою.

Мене надихають мої батьки, завжди буду на них рівнятися, але ніколи не досягну їхнього рівня. Взагалі в людях ціную чесність та щирість, а ще працелюбство — обожнюю фанатиків своєї справи. 
Деякий час я жила за кордоном — працювала фізично на полях і дуже цим пишаюся. Було складно, але цікаво, адже це тебе формує, дисциплінує. Саме за кордоном я навчилася дисципліні, яка мені сьогодні допомагає. Там я зрозуміла, що роботу потрібно робити чесно, і тоді буде результат.

Я черпаю енергію від книг. Читаю все, що бачу: книжка, журнал, газета, брошурка. Надаю перевагу художній літературі, класиці. В ній більше душі та щирості. Але найбільше люблю саме біографічний жанр. Книга, до якої я часто повертаюсь, — «Королева» Саллі Беделл Сміт — біографічний твір про Єлизавету ІІ.

HR — це моє покликання. В мене чітке відчуття, що я знаходжуся на своєму місці. Я б нічого не змінювала. Але якщо відійти в іншу реальність, то я, напевно, пов’язала б своє життя із кінематографом. Люблю все, що пов’язано з кіно. Улюблені фільми із Чарлі Чапліном, їх можу дивитися в будь-яку хвилину дня чи ночі.

Основою моєї роботи є якісний результат. Але ще більше задоволення отримую від процесу. Адже результат може бути різний — позитивний, негативний — в залежності від ситуації.

Мені пощастило, оскільки росла у великій любові батьків і рідних. Ми ж не такі, як сучасна молодь — «хатні», ми росли на вулиці, грали в ігри з ранку до ночі. Я була дуже екстремальною дівчинкою: брала різні висоти, лазила по всіх деревах, які тільки можна було знайти. Всі дахи та будинки були моїми. Хоча зараз дуже боюся висоти.

Цікаво, що мої перші зароблені гроші пов’язані саме із сільським господарством. Ми проживали з батьками в с. Лебедин. Я (тоді було 10 років) та мій 4-річний брат назбирали відро смородини і продали його на базарі. Я відчувала гордість. В результаті пішли в магазин і накупили жуйок та цукерок і одну хлібину для мами.

Хотіла би побажати всім молодим аграріям віри в себе, ніколи не зраджувати собі та своїм переконанням. І, як казав Вінстон Черчилль: «Ніколи не здавайтеся — ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у значному, ні в дрібному, ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі та здоровому глузду».