Неймовірні села України 2018: фіналісти

04 червня 2018, 06:33 19752

Експертна рада ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» обрала 10 фіналістів.

Усі 20 сіл були опубліковані на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook з хештегом #incredible_village_of_UA.

Отож, фіналісти!

Назва села Загальний бал*
1 Іловиця, Тернопільська область 1094
2 Гоща, Рівненська область 1002 
3 Невицьке, Закарпатська область  992 
4  Весела Долина, Одеська область 984 
5 Лебедин, Черкаська область  980 
6 Золотий Колодязь, Донецька область  970 
7 Крилос, Івано-Франківська область  953 
8 Новомиколаївка, Харківська область  946
9 Григорівка, Херсонська область  879 
10 Чечельник, Вінницька область  866 

*При формуванні рейтингу, до уваги не бралися оцінки Посольства Франції в Україні через їх відсутність.

Відсьогодні стартує «Неймовірний сільський автопробіг», який триватиме до 15 липня. Журналісти видання відвідають кожне з 10 сіл, щоб переконатися в їхній неймовірності та доцільності реалізації представленого бізнес-плану.

А з 16 липня розпочнеться завершальний етап конкурсу — онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua, яке триватиме до 16 серпня включно.

Нагадаємо, що призовий фонд IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» у розмірі 150 тис. грн буде розподілено наступним чином: перше місце — 100 тис. грн, друге та третє місця — по 25 тис. грн.

Примітка. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту. Суми вказані без урахування податків та зборів.

Також представник села-переможця конкурсу отримає унікальну можливість від проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування у Німеччині.

Крім того, одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу стати ще привабливішим.

Трійка сіл-фіналістів III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» також отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

Нагадаємо, що конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об'єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Головний партнер конкурсу — корпорація IMMER Group


Для довідки: IMMER Group — один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток, що має два виробництва: IMMER Ukrplastic і IMMER Digital, а також дизайн-студію IMMER Design Studio. IMMER Group використовує широкий спектр новітніх технологій.  Більш ніж 20 років компанія забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів.  Група підприємств входить до ТОП-15 європейських виробників галузі. IMMER Group є членом асоціацій: FPA і консорціуму CEFLEX, FPE, EAFA, ERA, European Bioplastic.  Група є активним учасником Глобального договору ООН, Глобальної ініціативи ООН щодо зниження продовольчих втрат і харчових відходів SAVE FOOD Initiative, ініціативи Responsible Care.

IMMER Group пропонує нове екологічно чисте рішення для підвищення ефективності агропромислового рослинництва — біорозкладну плівку для мульчування ґрунту. Випробування проводилися Українським «НДІ прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого» з квітня по жовтень 2017 року в польовій сівозміні Київської області відповідно до стандартних методик дослідної справи в агрономії. Об'єктами дослідження були: процеси росту, розвитку та формування врожаю кукурудзи зернової «Внуччин» в лісостеповій зоні України, а також процеси розпаду біорозкладальної плівки.