AgroGear. Висока продуктивність та оптимальні технологічні рішення посівного комплексу

27 серпня 2019, 06:52 2459

Посівний комплекс KUHN Espro 6000 RC гарантує високу продуктивність і потребує незначні вимоги до потужності трактора. Такі переваги стали можливі завдяки ряду інноваційних, технічних та електронних рішень.

На сівалці Espro 6000 RC є телескопічне дишло, що дає можливість працювати з тракторами різної модифікації. Завдяки двухрядній дисковій бороні, діаметром 460 мм, та 2 дискам на кожній стійці, покращується проходження бур’янів, рослинної маси, ґрунту та унеможливлює забивання.

«На всіх дисках стоять ступиці, які не обслуговуються, тобто в процесі всього строку служби техніки за ними не потрібно доглядати, змащувати», — розповідає керівник Хмельницького представництва «МІНЕТЕХ» Олександр Дорофеєв.

Глибина робочих дисків регулюється за допомогою кліпсів, які встановлюються на гідроциліндрі.

Сівалка Espro 6000 RC працює як з насінням, так і з добривами. До того ж добрива можуть висіватися як в рядок, так і в міжряддя. «Тобто на ESPRO 6000 RC є окремо балка, яка висіває добриво, обладнана дисками. Таким чином однодисковий сошник під час посіву краще перерізає рослинні рештки, які можуть бути на полі.  Глибина так само регулюється кліпсами», - говорить експерт.  

Усі робочі органи кріпляться на балці CROSSFLEX. Дана система запатентована компанією KUHN. А саме завдяки сошникам CROSSFLEX забезпечується не тільки швидкісний висів, але й рівномірність сходження рослин.

Важливою перевагою Espro 6000 RC є несуча колісна балка. Колеса на даній балці розміщені в шаховому порядку, що в свою чергу дає краще проходження сівалки по ґрунту, тобто не формується вал перед батареєю коліс. «Завдяки такому розміщенню, відбувається очищення коліс одне відносно іншого, — продовжує Олександр Дорофеєв. — Також потрібно додати, що колеса мають великий діаметр — 900 мм,  резина обладнана гострим протектором рівного профілю, який допомагає розбити грудку і сформувати рівний горизонт в подальшому для проходу сошників».

Висівна балка розміщена так само на CROSSFLEX. Сошники діаметром 350 мм, які розташовані зі зміщенням в 41мм, що в свою чергу дає краще проходження сівалки в ґрунт та відбувається самоочищення.

Важливим технічним рішенням є розміщення висівної трубки спереду від осі на сошнику, що дає можливість працювати на великих швидкостях, при цьому не використовувати додаткове обладнання. Тобто, за рахунок такого розміщення висівної трубки, відбувається краще розкладання насіння на дно борозни.

Бункер великого діаметру на 5.5 тис. літрів розділений 40/60, 2200 і 2300 відповідно, що дає можливість довго працювати без додаткового завантаження.

Посівний комплекс Espro 6000 RC обладнаний подвійними висівними катушками з нержавіючої сталі, що забезпечує довгий строк експлуатації.

На посівних комплексах KUHN встановлена одна катушка, яка підходить під всі культури для висівання. Ширину міжряддя також можна змінювати без допомоги інструменту, кратну 15 см.

У базовій комплектації є датчики контролю висіву на всі сошники та монітор, який працює по системі ISOBUS.

***

Дивитись техінку KUHN у форматі 360 ТУТ 


Переглянути попередні випуски: 

AgroGear. Прес-підбирач, який забезпечить на 25% більше щільності

AgroGear. Как подобрать качественный посевной комплекс по адекватной цене

AgroGear. Як зекономити ресурси та час у посівний період