AgroGear. Просто, якісно і без навантажень заготовити сінаж

16 липня 2019, 06:56 2884

Нове покоління причіпних косарок-плющилок KUHN поєднує в собі високу продуктивність, універсальність і зручність експлуатації. Чистий зріз як важких, так і делікатних фуражних трав і ефективне плющення для швидкого підсушування маси, що збирається, забезпечують високі результати роботи.

Завдяки надійному ріжучому апарату OPTIDISC і системі безпеки PROTECTADRIVE можливе істотне підвищення продуктивності косарки-плющилки FC 3160 TCR.

«Нам потрібен якісний корм. А для заготівлі сінажу повинні бути хороша косарка, ворушилки і валкоутворювач. Зупинилися на KUHN FC 3160 TCR, — розповідає директор ПСП «Зеленківське» (Черкаська обл.) Руслан Лисенко.

Ми вже переконалися, що техніка KUHN якісна і добре виконує свою роботу. На поле розміром 100 га ми заготовили сінаж за 4 дні».

Також фермер каже, що їхні трактористи, які пересіли на нову техніку, трохи хвилювалися, але коли почали працювати, то отримали масу задоволення, «тому що просто, якісно і без додаткових навантажень змогли заготовити сінаж».

Робоча ширина — 3,1 м. Транспортна ширина — 3 м. 19/5000 ширина смуги захоплення — від 0,9 м до 2,3 м. Число косарочних дисків — 7. Необхідна потужність/продуктивність — 55 кВт. Вага — 2,504 т.

Також встановлено асиметричні диски овальної форми, які забезпечують рівномірне проходження рослинної маси. Косарка має систему швидкої заміни ножів — Fast-fit, завдяки якій їх можна замінити за 3 хвилини.

Машина зрізає по всій ширині скошування і формує валок, зручний для подальшого підбору з регульованою викладкою широкого валка від 0,9 до 2,3 м. Або ж косарку можна дооснастити опцією формування здвоєного валка.

FC 3160 TCR має також плющильний апарат. Прокатку маси забезпечують поліуретанові вальці Squareflex.

«У нас була застаріла техніка для заготівлі сіна, для того обсягу, який потрібно обробити. Тому підбирали хорошу техніку, але і за адекватною ціною, — каже головний інженер СТОВ «Ватутіне» Олександр Гурцак. — Вибрали FC 3160 TCR за рахунок широкого захоплення, швидкості скошування і стерні, яку залишає після себе дана косарка. У нас недосконалий рельєф поля, тому потрібно, щоб техніка справлялася з цим завданням: регулювати, виставляти зазор».

Олександр Гурцак також говорить, що в цьому сезоні з першого укосу косарка вже попрацювала на 250 га, попереду — другий укіс.

«Основною перевагою косарки є те, що вона плющить стебло, щоб те в свою чергу швидше втрачало вологу і краще висихало, тоді в оптимальні терміни можна заготовити сіно. Сплющили, і вже через 1-1,5 дні можемо його збирати», — додає головний інженер господарства.

Фермери виділяють основні переваги FC 3160 TCR:

— центральна тягова штанга для човникового скошування, що підвищує маневреність;

— новий редуктор GIRODYNE з поворотним нижнім полукорпусом;

— плаваюча підвіска з широким діапазоном регулювання;

— плющильний механізм з рухомими циліндричними пальцями або обгумованими вальцями з шевронною поверхнею;

— централізоване регулювання висоти зрізу;

— регулювання інтенсивності плющення протягом декількох секунд для оптимальної адаптації до типу фуражної культури.

— ексклюзивний редуктор GYRODINE для поворотів на 90°;

— ножі FAST-FIT, які забезпечують 100% надійність;

—просте обслуговування.

Також у косарки дуже великі колеса з низьким тиском на ґрунт, що зберігає рослинний покрив і запобігає ущільненню ґрунту.

***

Дивитись техінку KUHN в форматі 360 ТУТ 

Переглянути попередні випуски: 

AgroGear. Збільшити швидкість заготівлі кормів та зберегти поживні речовини

AgroGear. Как подобрать качественный посевной комплекс по адекватной цене

AgroGear. Как сэкономить ресурсы и время в посевной период