Про це повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов в Facebook.
«Земельний ринок в Україні вже працює! Підтвердження тому — результати електронних земельних аукціонів OpenMarketLand! 485 успішних земельних аукціонів на майже 38 млн грн — саме такі наші проміжні результати спільного пілотного проекту з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. Конкурентні онлайн-аукціони принесли додатково 23 млн грн», — написав Вишньов.
Він зазначив, що ці кошти будуть щорічно надходити до бюджетів місцевих громад і можуть піти на ремонт доріг, дитсадків, шкіл.
«Ми розробили майданчик OpenMarketLand всього за кілька тижнів з урахуванням всіх законодавчих норм і на сьогодні налагодили його успішну роботу. При цьому ми не використали бюджетних коштів і не отримували грантів. Аукціони відкриті — і на сайті Держгеокадастру можна подивитися, хто переміг і з ким змагався», — додав Вишньов.

Від чорниці до малини: родина на Волині вирощує майже два гектари ягід

200-річний млин отримав друге життя: подружжя на Вінниччині відродило родинну справу

Органічна плантація лохини як впорядкований програмний код

Онлайн-аукціони із суборенди державних сільськогосподарських земель в Одеській області відбулись 20 липня в системі «Prozorro.Продажі».

Скептичні очікування від земельної реформи не справдилися: український ґрунт не вивозять вагонами, а олігархи не скупили всі поля. Натомість ціни на землю зростають, а оренда стала більш прозорою, приносячи додаткові надходження до громад. Проте земельні паї досі важко використати як заставу.

Фонд державного майна України (ФДМУ) планує розвивати проєкт із суборенди державних угідь «Земельний банк».

Законодавчу ініціативу щодо державної підтримки сільгоспвиробників, земельні ділянки яких знаходяться на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій, презентували у Комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

Ідея випуску земельних облігацій в Україні виглядає як потенційно новий інструмент для залучення грошей населення, який може конкурувати з депозитами та ОВДП (облігації внутрішньої державної позики).

Іпотечний комплекс будівель у Кропивницькому загальною площею 7490 м², який використовується як склад, повторно виставили на продаж у системі електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

Іпотечний комплекс будівель загальною площею 7490 м², який використовується як склад, виставили на продаж у системі електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

Промисловий комплекс у Черкаській області, відомий раніше як «Іркліївський маслосирзавод», виставлено на продаж у системі електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

Іпотечний майновий комплекс хлібоприймального підприємства у селищі Згурівка на Київщині виставлено на продаж у системі електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

Приватний виконавець виставив на електронний аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) 91 арештований комбайн марки КЗС на загальну стартову суму понад 34 млн грн.