Мінагропрод запустив платформу для боротьби з корупцією

23 вересня 2016, 09:16 2345

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює системну боротьбу з корупцією у відомстві й запускає платформу #CrushCorruption для швидкого реагування на факти хабарництва в агросекторі.

Про це повідомляється на сайті аграрного відомства.

Як розповідають в міністерстві, кожен фермер чи працівник агросектору, поставши перед фактом хабарництва в профільних держорганах, може залишити повідомлення на сайті crushcorruption.org. Для збору громадянських звернень на сайті створена зручна коротка форма, де слід зазначити, хто, коли і за яких обставин вимагав хабара. Сектор запобігання та виявлення корупції Мінагропроду ретельно розгляне кожне звернення і передасть його до відповідних правоохоронних органів.

«Закликаю усіх не бути байдужими і не боятися відкрито заявляти про тих, хто порушує закон. Саме для цього ми створили платформу #CrushCorruption. Моя позиція чітка і жорстка — корупціонери мають бути покарані. Ми будемо опрацьовувати всі запити, і щомісяця обіцяю звітувати за результатами роботи. Уся отримана інформація щодо ймовірних порушень буде скерована до правоохоронних органів», — прокоментував запуск проекту очільник Мінагропроду Тарас Кутовий.

Відмічається, що повідомити про факти хабарництва в структурах відомства можна не тільки на сайті, а й за телефонами гарячої лінії — 0 800 502 410, кол-центру міністерства — (044) 278 47 76 та відділу публічної інформації, взаємодії з Кабміном і розгляду звернень громадян — (044) 279 84 74. Також інформацію про корупційні дії можна надсилати на електронну адресу: [email protected].