Кількість аграрних підприємств у Запорізькій області значно зменшилась внаслідок бойових дій та окупації частини регіону.
Про це під час брифінгу розповіла директорка Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОВА Валентина Крамаренко, пише «Суспільне».
Вона уточнила, що нині в області працює близько 600 господарств, а до 24 лютого 2022 року було 4 тисячі (тобто кількість скоротилась на 3,4 тис.). Зокрема, овочівництвом займається 11 підприємств (раніше — 57), багаторічними насадженнями — 9 господарств (раніше — 65).
Валентина Крамаренко зауважила, що у Запорізькій області продовжується грошова підтримка аграріїв — близько 222 млн грн мають виплатити у грудні.
«Як і торік, наші аграрії отримують підтримку від держави. Якщо минулого року подалося 323 агровиробники, і їм було затверджено заявки, то цьогоріч — уже 408. Наразі департаментом уже опрацьовано усі документи і направлено до Мінекономіки», — резюмувала вона.