Завод Кобзаренка продаватиме техніку під німецьким брендом

13 листопада 2019, 09:54 3572

Виробник сільгосптехніки «Завод Кобзаренка» з 2020 року почне виготовляти в Україні полегшені напівпричепи, які зможуть перевозити більше зерна.

Про це на міжнародній виставці AGRITECHNICA 2019 в Ганновері розповів власник та директор заводу Анатолій Кобзаренко.

«В Україні виготовлятимемо алюмінієві кузови, а на польському заводі — шасі, — говорить він. — Наш завод у Польщі пройшов сертифікацію, тож будемо отримувати VIN-код, завозити в Україну раму з осями, і вже тут робити і продавати готові напівпричепи».

Кобзаренко зазначає, що в Україні нараховується 10 тис. напівпричепів, які перевозять зерно. Але вони виконані з металу, тому на 2 т важчі за алюмінієві. Цю різницю у вазі можна замістити збіжжям.

Також у найближчих планах «Заводу Кобзаренка» — посилити співпрацю з «Епіцентр К», зокрема у сегменті продажу бункерів, які використовуються комбайнами під час обмолоту зерна.

«Вони вже купили техніки більше ніж на $1 млн», — додає Кобзаренко.

Окрім того, компанія домовилася з дилерами щодо продажу своєї техніки в Німеччині.

«Продаватимемо під німецьким брендом Grand Meyer. Німці довіряють своїм. Вони не хочуть купляти чеську, польську чи українську техніку. Для нас же це не принципово. Ми створюємо додану вартість у своїй державі, платимо заробітну платню українцям і експортуємо якісний товар», — говорить Кобзаренко.

Серед перспективних ринків він бачить північноафриканські країни Єгипет та Марокко, а також Пакистан, Індію, Китай. І додає, що уже Індія проявила зацікавленість у співпраці.

«Ми очікуємо прямий вихід на індійський ринок. І це великий плюс, адже потрапити туди дуже складно», — сказав Кобзаренко.


Для довідки: «Завод Кобзаренко» є виробником тракторних причепів, перевантажувальних бункерів-накопичувачів, цистерн для води, рідини і ЗЗР, тюковози, розкидачів міндобрив, зерноупаковочной техніки, а також шнеків, ковшів, відвалів та ін.


Алла Стрижеус, AgroPortal.ua