Швидкі жнива з мінімальними втратами. В Україні проходить демотур комбайну Case IH зі жниваркою MacDon

06 серпня 2023, 09:51 2910

12 господарств, десятки гектарів ланів, різні культури. В Україні стартував демотур комбайну Case IH Axial-Flow 7250 зі жниваркою MacDon FD 235. Демотур уже пройшов Київщиною, Одещиною, Вінниччиною, Хмельниччиною та Сумщиною. На черзі демонстрації на Рівненщині та Львівщині.

Про це повідомляють у компанії «Тайтен Машинері Україна». 

Комбайн Case IH Axial-Flow 7250 — це високопродуктивна машина з новим посиленим ротором ST, що разом з технологією автоматизованого збирання врожаю AFS Harvest Command™ дозволяє працювати, автоматично підлаштовуючись під культури та умови на полі. 

«Це те, що зараз потрібно! Сподобались і комбайн, і жниварка,  — ділиться враженнями головний інженер Групи компаній ЛАН Роман Перконюк. — Завдяки системі AFS втручання комбайнера є мінімальним. Працювати на комбайні зможе і молодий студент, і людина у віці. Машина сама підлаштовується під культуру і робить це навіть краще за людину. Жниварка працює відмінно». 

У парі з комбайном працює жниварка MacDon FD235. Маючи систему активної флотації, вона відмінно копіює нерівності поля, зрізаючи стебла на заданій висоті та не загрібаючи ґрунт. При цьому копіюючі колеса ContourMaxTM поєднані технологією FD2 Flex- Float Technology® та автоматичною системою регулювання висоти жниварки, що забезпечує рівний зріз по всій ширині жниварки. 

Високошвидкісна система зкошування MacDon ClearCut косить гарантовано чисто і на більш високій швидкісті. Це забезпечується двома унікальними протиріжучими пальцями, більш потужними завдяки покращеному приводу ножа MacDon та збільшення ріжучої поверхні на 25% за рахунок розміру ножа та нової геометрії пальця. Всі ці покращення дозволяють жниварці FD2 FlexDraper® завжди косити чисто та рівно.

Вертикальний ніж MacDon VertiBladeTM чудово показав себе на збиранні ріпаку. Він скорочує втрати зерна під час збирання сплутаних, похилених культур. Ножі VertiBlade повноцінно вбудовуються у конструкцію жниварки і легко встановлюються. Завдяки швидкороз'ємній системі кінцевих дільників MacDon ножі просто встановлюються та фіксуються одним рухом разом із гідравлікою.

«Сподобалися жниварка у парі з комбайном, — говорить співвласник компанії «Агро Мак 2017» Олександр Діденко. — Жниварка, можна сказати, шикарна. І справді втрати мінімальні. Оператор сів, натиснув кнопочку і поїхав продуктивно працювати». 

Побачити в роботі комбайн Case IH Axial-Flow 7250 зі жниваркою MacDon FD 235 можна буде під час демонстрацій у Львівській та Рівненській областях на збиранні зернових культур та ріпаку. План демопоказів гнучкий та змінний через погодні умови, тож для уточнення інформації звертайтеся до представників «Тайтен Машинері Україна».  

Телефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку з придбання сільськогосподарської техніки, запчастин та послуг сервісу.