Українські агрохолдинги скуповують добрива
Компанія Ostchem від сьогодні, 18 листопада, вдруге за місяць піднімає рекомендовані ціни для продажу українських азотних добрив.
Про це повідомляє «Інфоіндустрія» на інформацію дистриб’юторів виробника.
«Трохи більше тижня діяли рекомендовані ціни на листопад, зростання котирувань на світовому ринку швидко змінюють ситуацію і для українського аграрія», — зазначають фахівці.
Так, з 18 листопада ціни на азотні добрива зростають на 200 грн/т, тож основні види українських добрив коштуватимуть:
«Виробник надає знижки залежно від обсягу закупівлі», — зазначили аналітики.