Завод Євраліс в Україні почне випускати насіння ріпаку

13 лютого 2019, 09:16 2161

Насіннєва компанія «Євраліс» у 2019 році вперше почне виробляти насіння озимого ріпаку французької генетики на потужностях свого заводу в Черкаській області.

Про це повідомила керівник відділу маркетингу компанії ТОВ «Євраліс Семенс Україна» Ольга Молокович, передає AgroTimes.

«Обсяг виробництва насіння озимого ріпаку залежатиме від замовлення комерційної команди «Євраліс» – це близько 10 тис. мішків цього року», – уточнила вона.

На потужностях українського заводу «Євраліс» вже виробляється насіння кукурудзи, соняшнику й сої, а насіння озимого ріпаку й сорго імпортувалося.

При цьому 90% всього насіння кукурудзи та 60% насіння соняшнику Euralis, що продається на українському ринку, виробляється саме на заводі на Черкащині. Решта імпортується із заводів компанії у Франції й Іспанії.

За словами Ольги Молокович, щороку компанія планує нарощувати виробництво озимого ріпаку на потужностях в Україні, хоча пріоритетними культурами для «Євраліс» є кукурудза і соняшник, а не ріпак.


Для довідки: ТОВ «Євраліс Семенс Україна» налічує близько 600 співробітників і повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння. Компанія пропонує фермерам гібридне насіння кукурудзи від раннього до середньо-пізнього ФАО, насіння соняшнику, сої, сорго та озимого ріпаку.