Урожайність картоплі в Контінентал перевищила планову

13 вересня 2021, 18:00 2623

«Контінентал Фармерз Груп» почала копати картоплю. Насіннєві, продовольчі та чипсові сорти збирають на Львівщині й Тернопільщині.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, цього сезону «Контінентал» вирощував цю культуру на площі 1,8 тис. га. Станом на зараз, викопано 19% від запланованої площі, залікова врожайність насіннєвих сортів становить 31 т/га, продовольчих — 44 т/га, чипсових — 35 т/га відповідно. У «Контінентал» зазначають, що показники врожайності значно перевищують планові.

Уточнюється, що цього сезону компанія вирощувала продовольчі сорти: Рів'єра, Коломба, Мелоді, чипсові: Леді Клер, Піроль, Опал, Арсенал. Частину зібраного врожаю картоплі вже реалізовують покупцям.

«Триває збут ранніх сортів продовольчої картоплі компаніям-партнерам, також продаємо її на вільному ринку. Опісля розпочнемо реалізувати пізні сорти. Маємо партнерів, для яких вирощуємо насіннєву картоплю, і багаторічні угоди на реалізацію чипсової картоплі з компаніями PepsiCo (Leys), Snack Produсtion («Клуб чіпсів»/Chipster«s)», — зазначив керівник кластера «Картопля» «Контінентал Фармерз Груп» Орест Кравчук.

До копання картоплі компанія залучає власну техніку — на блоці «Васильківці» (Тернопільська обл.) працює 4 причіпні дворядні картоплезбиральні комбайни Grimme; на блоці «Вирів» (Львівська обл.) — 2 самохідні чотирирядні Grimme, і ще один такий агрегат використовують на блоці «Чуква» (Львівська обл.).

Для зберігання врожаю картоплі агрохолдинг має власні сучасні потужності. Спеціально до цього сезону побудували картоплесховище потужністю 16 тис. т у с. Чуква, Львівської області.

Паралельно зі збором врожаю «Контінентал» готує площі під посадку картоплі наступного року. На полях здійснюють лущення стерні, обробляють ґрунт від багаторічних бур'янів, проводять оранку, вносять калійні добрива. Наступного сезону «Контінентал Фармерз Груп» планує засадити картоплею 2,1 тис. га.


Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» працює в п'яти областях України. Земельний банк агрохолдингу — 195 тис. га. Компанія має у своєму складі 4 сучасні великі елеваторні комплекси і 3 сушильно-зернові комплекси загальною потужністю 420 тис. т, а також 2 насіннєві заводи, які розташовані у Тернопільській та Львівській областях.