Росток Холдинг завершив сівбу озимої пшениці

11 жовтня 2022, 10:30 1967

Сівба озимої пшениці у компанії склала фактично 1683 га проти запланованих 2200 га. Цьому сприяли два фактори: погода та війна. Давалися взнаки несприятливі погодні умови: через рясні опади протягом останніх трьох тижнів доводилося робити тривалі перерви в роботі.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Через тривалі дощі ми не змогли своєчасно прибрати попередню культуру — просо — та почати сівбу озимої пшениці, тому і виникла затримка у три тижні. Посівну кампанію ми почали ще 5 вересня, а через несприятливі погодні умови завершили тільки зараз», — відмічає генеральний директор «Росток Холдинг» Дмитро Купавцев.

Незважаючи на широкомасштабну воєнну агресію, «Росток Холдинг»  спромігся провести майже повноцінну посівну кампанію. Попри ризик, крилаті ракети та екстремальні умови, співробітники компанії проявляють неабияку мужність та відвагу, продовжуючи посівну та збір урожаю. 

«Цього року жнива проходили в екстремальних умовах через війну з боку рф. Осіння посівна — це як чергове випробування. Але ми, незважаючи ні на що, продовжуємо працювати. Комбайни, які під час війни збирають урожай на українських полях, по праву стали одним із символів стійкості та оптимізму українців», — коментує Дмитро Купавцев.

Наступні кроки компанії «Росток Холдинг» — збір соняшнику та кукурудзи.