Агрофірма «Ольгопіль» заклала дослід за технологією strip-till.

Про це йдеться у повідомленні підприємства. 

Як зазначається, торік господарство придбало сівалку Horsch Maestro 24SX для сівби ріпаку за традиційною технологією точного висіву зі зміщенням у два сліди. 

«Паралельно в господарстві заклали демополе за технологією strip-till за допомогою сівалки Horsch Focus 6.35TD прямого висіву по стерні», — зазначають у компанії. 

Директор «Ольгопіль» Павло Каленич задоволений результатами досліду і планує розширяти парк техніки для цієї технології. 


Для довідки: ТОВ «Агрофірма «Ольгопіль» заснована у 2000 році. Земельний банк складає 5 тис. га у Вінницькій області. Вирощує зернові та технічні культури. У господарстві є насіннєвий завод, елеватор, млин, пекарня, олійня. Працює свиноферма, молочно-товарна ферма.

В умовах дефіциту вологи аграріям півдня рекомендують прямий спосіб сівби В умовах дефіциту вологи аграріям півдня рекомендують прямий спосіб сівби

Цього сезону на півдні України є значні проблеми із запасом вологи в ґрунті. Це головний чинник, що може вплинути на вегетацію та врожайність ярих і озимих культур, але більшою мірою вплине на ярі.

Мультимедіа