На Волині до кінця року відкриється елеватор на 70 тис. т

02 жовтня 2018, 11:48 1838

Зерновий елеватор ТОВ «П'ятидні» відкриють у 2018 р. у Володимир-Волинському (Волинська обл.).

Про це говориться у повідомленні Волинської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, елеватор не має аналогів на території області та є сучасним високотехнологічним комплексом, який надаватиме повний спектр послуг з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна і олійних культур.

«Сучасне обладнання та наявність кількох ліній надає можливість одночасно приймати зернові не тільки різних культур, але й різної якості та вологості. Крім того, цей елеватор завантажуватиме потяги сировиною, що експортується. Після завершення хочемо ще добудувати залізничну колію біля підприємства та заводи», — розказав аграрій Валерій Діброва, який зводить комплекс.

Кошторисна вартість об»єкта — $8 млн. Потужність елеватору — майже 70 тис. т одноразового зберігання зернових і олійних культур. Окрім того, підприємство зможе відвантажувати 25 вагонів за добу. Також тут буде створено 80 робочих місць.

«Зараз — елеватор майже готовий», — констатував голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.


Для довідки: підприємство «П'ятидні» складається з п'яти виробничих підрозділів-ділянок: «П'ятидні», «Устилуг», «Хобултова», «Колона», «Окорськ». Господарство обробляє 16,5 тис. га землі. Виробляє 8% валової продукції сільського господарства Волинської області.