На ринку Україні з'явилось органічне насіння цукрової кукурудзи

09 лютого 2022, 11:38 575

«Дунайський Аграрій» першим в Україні створив органічне насіння цукрової кукурудзи.

Перший в Україні гібрид органічної цукрової кукурудзи під назвою «Дунай» F1 (sh-2) створили та виростили науковці «Всеукраїнського наукового інституту селекції» (ВНІС) та спеціалісти органічного господарства ТОВ «Дунайський Аграрій», говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

«На нашій органічній землі, де, нагадуємо, не використовуються синтетичні пестициди: інсектициди, гербіциди, фунгіциди, — була створена ділянка гібридизації, на якій і виростили органічний гібрид Цукрової Кукурудзи «Дунай», за всіма органічними стандартами. Весь посівний матеріал не оброблявся хімічними сполуками і не піддавався генній модифікації», — говориться у повідомленні.

Як зазначається, «Дунай» F1 — середньостиглий (82-84 дні) суперсолодкий гібрид sh-2 типу. Він відповідає всім європейським стандартам промислового качана. Формує 1—2 потужні конусовидно-циліндричні качани довжиною 22-23 см з рівними виповненими зернами рядами. Вміст цукрів складає 23%.

В компанії зазначають, що насіння зацікавить не лише фермерські господарства, які працюють за органічними стандартами, але й підійде для вирощування на присадибних ділянках, дачах, городах.