Молокопереробне підприємство на Чернігівщині відновило роботу

31 березня 2022, 14:35 830

ПрАТ «Куликівське молоко» (Чернігівська область), яке випускає продукцію під ТМ «Куликівка», з початком війни призупинило свою діяльність. Одні з виробничих потужностей наразі на тимчасово окупованій території і не працюють.

Основне виробництво розташоване у межах Куликівського району і вже відновило роботу. Про це розповів голова наглядової ради підприємства Анатолій Дідур, пише AgroTimes.

Асортимент відкоригували на молочну продукцію тривалого зберігання. Наразі виробляються тверді сири, вершкове масло, сухе молоко. Швидкопсувна продукція — лише на потреби громади.

«Підприємство працює не на повну потужність, але ми нарощуватимемо її, поки є така можливість», — зауважив Анатолій Дідур.

До війни «Куликівське молоко» збирало сировину майже по всій Чернігівській області. Нині, за його словами, є проблеми, оскільки не всі ферми можуть тепер постачати молоко: деякі з них на тимчасово окупованій території, деякі зруйновані.

«З агрохолдингами, з якими працювали, так і продовжуємо, — уточнив Анатолій Дідур. — У населення не купуємо молоко».

Не так усе просто з матеріалами та інгредієнтами. «Добре, що на складах були запаси на місяць-два, з ними й працюємо», — зазначив він.

«Наше підприємство потрапило до переліку стратегічних, коли держава розробила програму закупівлі продовольства, тому частина продукції йде по цьому каналу, — розповів Анатолій Дідур. — Оговтавшись після першого шоку, клієнти зрозуміли, як дістатися до нас, ми зрозуміли — як до них. Тож нині реалізація пожвавішала: і через магазини, і на виїзній торгівлі».

Доставку стримують проблеми з пальним, додав він. Але підприємство планує розвозити продукцію не тільки Чернігівщиною, а й у інші регіони, куди зможе доїхати.

«Ми робимо по максимуму все від нас залежне», — резюмував Анатолій Дідур.