KWS запускає новий завод з виробництва насіння цукрових буряків

16 жовтня 2020, 13:50 2266

Селекційна компанія KWS на майданчику в Айнбеку (Німеччина) ввела в експлуатацію новий надсучасний завод з виробництва насіння цукрових буряків.

Цей завод є невід'ємною складовою інвестиційного проєкту компанії вартістю майже €50 млн та збільшує виробничі потужності насіння цукрових буряків майже на 30%, йдеться у повідомленні компанії.

«На першому етапі, минулого року, було значно збільшено складські потужності та побудовано новий логістичний та складський центр. Наступним кроком було будівництво заводу з виробництва насіння цукрових буряків, де було встановлено нову систему протруювання та пакування, яка сьогодні повністю введена в експлуатацію», — йдеться у повідомленні.

Новий завод пропонує значні вдосконалення з точки зору гнучкості, ефективності та якості та включає багато власних інновацій KWS: наприклад, насіння, між окремими етапами процесу доробки, транспортується повністю автоматично у так званих силосних коробах, великих воронкоподібних контейнерах, та зберігається в багатоярусному складі до наступного етапу процесу доробки. Камери забезпечують повне спорожнення контейнерів для забезпечення сортової чистоти.

«Під час проєктування акцент був зроблений на сталості та ефективності використання ресурсів: діючі речовини протруйників, які не були використані повністю під час процесу протруювання, повертаються до резервуарів за допомогою інноваційної системи та використовуються наступного разу, зменшуючи відходи. Завод очищається за допомогою технічної води та має систему рекуперації повітря», — уточнили в компанії.

Згідно з повідомленням, виробнича потужність заводу збільшується більш ніж на 30%. Одночасно скорочується час налаштування та можливі швидші зміни роботи.

«Прийнявши рішення про інвестиції, ми зустрілися з декількома викликами: з одного боку, сегментація ринку насіння цукрових буряків триває, і це впливає на поведінку наших клієнтів. Наприклад, більшу кількість гібридів замовляють меншими партіями. Крім того, наші клієнти хотіли б замовляти насіння пізніше, а отримувати його якомога швидше, — розповідає член виконавчої ради KWS, який відповідає за бізнес-напрямок насіння цукрових буряків, доктор Пітер Хофманн. — З іншого боку, KWS вдалося збільшити свою частку ринку насіння цукрових буряків. Таким чином, новий завод також використовується для виробництва насіння за технологією CONVISO® SMART, яка пропонує аграріям нові можливості для ефективного контролю бур'янів».

Завершальним елементом інвестиційного проєкту є додаткова система дражування насіння, яка буде введена в експлуатацію наступного року.


Для довідки: KWS — одна з найбільших селекційних компаній, яка входить до п'ятірки світових лідерів з виробництва насіння. У 2018/19 фінансовому році понад 5000 співробітників у 70-ти країнах досягли чистого обсягу продажів у розмірі €1,1 млрд та прибутку до вирахування відсотків і податків (EBIT) в розмірі €150 млн. KWS працює на ринку понад 160 років. Вона спеціалізується на селекції та виробництві й продажу насіння кукурудзи, цукрових буряків, зернових культур, ріпаку та соняшнику та овочевих культур. KWS використовує провідні методи селекції для підвищення врожайності, стійкості до хвороб, шкідників і абіотичного стресу. З цією метою в 2018/2019 фінансовому році компанія інвестувала в наукові дослідження близько €200 млн.