Галя Балувана пішла на закордонні ринки

18 лютого 2024, 10:26 1252

Співзасновник бренду «Галя Балувана» Володимир Матвійчук заявив, що продаж франшиз в Україні завершено, і компанія зосереджена на охопленні ринків Америки.

Про це він розповів спеціально для LIGA.net.

Зазначається, що станом на лютий 2024 року франшиза «Галя Балувана» має мережу з 930 магазинів, якою володіють близько 200 партнерів.

«Зараз ми загалом вже відбулися в Україні. І якщо є нові звернення на купівлю франшизи «Галі Балуваної», і в тому місті є певна кількість партнерів, ми не бачимо перспективи новачку заходити в цей ринок. Партнер, який пропрацював із нами рік чи два, набагато більше орієнтується в продукті, операційній діяльності, в нього набраний штат спеціалістів. І ми розуміємо, що набагато легше розвивати цю мережу з чинними партнерами», — говорить франчайзер.

Наразі Володимир Матвійчук констатує, що його мета в Євросоюзі також практично виконана. Майже в усіх країнах вони знайшли партнерів. З 27 країн, членів Євросоюзу, магазини MultiCook присутні у 21. Крім них — також у Великій Британії, Швейцарії, Туреччині, Молдові, Чорногорії та Грузії. Тепер мета підприємця — Американський континент: магазини відкриваються у США та Канаді.

Так, 10 лютого відкрився перший британський магазин MultiСook у районі Шиплі міста Бредфорд (Західний Йоркшир, Велика Британія), пише Forbes. За словами Матвійчука, франшизу придбала британка за порадою українки. 

«Вона приїхала до нас у Луцьк, щоб дізнатися усі деталі», — зазначив співвласник MultiСook.

У магазині продають заморожені вареники, пельмені, сирники, млинці, деруни, зрази, голубці та інші напівфабрикати.

Для британського ринку паушальний внесок франшизи становить €5000, роялті — €100.

«У нас уже вісім партнерів в Англії, усі вони — українці, — зазначає Володимир Матвійчук. — Наступною країною відкриття буде Грузія. Надалі плануємо працювати з уже існуючими партнерами».