Національний Банк України в черговий раз опублікував неправдиву інформацію щодо арешту майна голови Ради директорів холдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка, повністю нівелюючи принципи законності судової системи.

Про це AgroPortal.ua повідомила пресс-служба агрохолдингу.

«25 жовтня 2016 р. юристи холдингу оскаржили в Апеляційному суді м. Києва рішення Печерського райсуду щодо накладення арешту на мої активи. Рішення, на яке посилається Нацбанк, оскаржене і не набуло законної сили», — заявив Олег Бахматюк.

За його словами НБУ в черговий раз в особі Валерії Гонтаревої займається дестабілізацією діяльності холдингу UkrLandFarming, на підприємствах якого сьогодні працює понад 37 тис людей.

«Попередні і сьогоднішні дії Валерії Гонтаревої щодо холдингу UkrLandFarming носять чіткі ознаки рейдерства, спрямовані проти нашої компанії, з використанням механізмів державного апарату. Прикладом такого тиску є внесення завідомо неправдивих даних до реєстрів та процесуальних документів, шляхом незаконного втручання в дані електронного реєстру і, як наслідок,  накладення арешту на будинок та майно, до якого я не маю жодного відношення. Оскільки не являюсь ні власником, ні арендарем цього будинку», — відзначає Олег Бахматюк. 

Він додав, що за вказаними фактами юристами UkrLandFarming буде подано звернення до правоохоронних органів. «Але розуміючи, що поки Гонтарева при владі, об'єктивність розслідування цього факту під питанням», — відзначив Бахматюк.

На його думку, арешт активів має здійснюватися виключно у випадку, коли існує ризик їх виведення за межі України.

«Ще раз наголошуємо, що всі активи нашої компанії збудовані та знаходяться на території України. За останні 5 років компанія збудувала капітальних об’єктів на загальну суму понад $2,5 млрд. Вважаємо, що дії Національного банку України мають виключно дестабілізуючий характер, який спрямований на банкрутство нашої компанії»,  сказав бізнесмен.

На думку голови Ради директорів UkrLandFarming, останнім часом Валерія Гонтарева підмінює собою функції Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ, повторюючи ті самі помилки, які робили її попередники.

«Ми велика українська компанія, яка буде боротись за можливість працювати на території України незалежно від будь-яких провокацій з боку Національного банку. Ми ще раз наголошуємо, що ми завжди готові до конструктивного діалогу із усіма кредиторами, у тому числі, із НБУ», — сказав Олег Бахматюк.


Для довідки: нагадаємо, вчора НБУ повідомив про ареш майна і коштів Олега Бахматюка на суму 1,2 млрд грн.

Мультимедіа