Липоводолинський комбікормовий завод Групи компаній «Птахопродукт» інтенсивно працює в умовах активних бойових дій на Сумщині. 

Про особливості роботи підприємства AgroPortal.ua розповіла його директорка Тетяна Орєхова.

Тетяна Орєхова, директор Липоводолинського комбікормового заводу

«Сьогодні основне наше завдання — забезпечити комбікормами свої птахофабрики, постійних та потенційних клієнтів. Виробництво не зупиняємо ні на день. Особливо складно було на початку березня. Адже в Роменському, Лебединському, Конотопському районах була справжня навала загарбників, величезна кількість ворожої техніки. Без перебільшення героїчними зусиллями вдавалося забезпечити виробництво сировиною і пальним. А також — доставити готову продукцію на підприємства області. Зокрема й на Вільшанську птахофабрику, яка зазнала нападу окупантів. До цих, можна сказати, бойових завдань, залучилися і співробітники ГК «Птахопродукт», і наші партнери»

Тетяна Орєхова, директор Липоводолинського комбікормового заводу

Наразі ситуація в районах Сумщини поблизу Липової Долини залишається неспокійною. 

За словами Тетяни Орєхової, виробничий процес заводу організовується відповідно до надходження сировини. Працівники за необхідності виконують роботу у вихідні, у вечірній час. Адже сьогодні не так просто знайти і доставити потрібні добавки, вітаміни. Вони продовжують виготовляти збалансований повноцінний комбікорм, адже це необхідно, щоб створювати натуральні продукти для здорового життя і зробити харчування людей корисним.

 

Липоводолинський комбікормовий завод продовжує працювати з вірою в перемогу і дбаючи про майбутнє. Виготовляє комбікорми для продажу населенню, тут можна придбати продукцію для всіх видів птиці.

«На птахофабриках ГК «Птахопродукт» зараз вирощуються курчата бройлерів і м’ясо-яєчної породи, а також каченята. Для них ми виготовляємо стартовий комбікорм. Ці малята підростуть — і люди зможуть їх придбати для своїх господарств. 

Попит на нашу продукцію високий. Та ми цінуємо кожного клієнта. Докладаємо всіх зусиль, щоб максимально задовольнити потреби господарників у якісних збалансованих комбікормах. Тож звертайтеся, будемо раді співпраці. Також запрошуємо до партнерства: будемо вдячні постачальникам за сприяння у закупівлі й доставці сировини, добавок, вітамінів, пального», — підсумувала Тетяна Орєхова. 

Детальніше про Липоводолинський комбікормовий завод та контакти для співпраці за посиланням


Тетяна Ярмоленко, AgroPortal.ua

Птахофабрика на Сумщині відновлюється після мільйонних збитків Птахофабрика на Сумщині відновлюється після мільйонних збитків

Птахофабрики Групи компаній «Птахопродукт» продовжують ефективно працювати в умовах активних бойових дій на Сумщині.

Тваринництво на окупованих територіях йде під ніж Тваринництво на окупованих територіях йде під ніж

Ситуація з тваринництвом в Україні є дуже складною, адже в цій галузі операції мають безперервно продовжуватися. В умовах війни, коли відключають електрику, закриті дороги, неможливі постачання кормів, налагодити процес і зберегти стадо майже нереально.