Партнер врожаю-2020 — добрива Гумісол

21 листопада 2019, 06:21 3549

На ринку добрив постійно з’являються нові компанії, багато з яких незабаром зникають. Втім, існують також підприємства, що працюють не один десяток років, здобувши добру репутацію та довіру користувачів. Серед них гідне місце посідає ТОВ «Агрофірма «Гермес» — провідний український виробник органічних добрив та стимуляторів росту рослин з 1995 року.

Щороку в листопаді та грудні ТОВ «Агрофірма «Гермес» надає аграріям передноворічні знижки на добрива Гумісол.

Гумінові препарати за унікальною технологією

Великий асортимент для різних культур

Асортимент гумінових препаратів виробництва АФ «Гермес» налічує понад 70 товарних позицій, серед яких препарати для передпосівної обробки насіння, добрива для внесення в ґрунт та позакореневих обробок.

Перейти в каталог

Гумісол — потужна дія та рентабельність сільгоспвиробництва

Працювати з добривами Гумісол легко та вигідно. Наприклад, досліди на озимій пшениці сорту Антонівка, проведені науковцями Ерастівської дослідної станції Інституту зернових культур НААН у 2019-му році, показали, що комплексна технологія застосування добрив ТОВ «АФ «Гермес» підвищує врожайність на 10,8% у порівнянні з контролем. Ця технологія передбачає обробку насіння, внесення гумінових препаратів компанії в ґрунт і позакореневі обробки.

У таблиці наведено достатню технологію застосування препаратів АФ «Гермес», ефективність якої теж доведена науковцями.

Цікаво, що таких результатів досягнуто без використання мінеральних добрив. При витратах близько 285 грн/га на достатню технологію застосування отримано 1355 грн зиску.

Економія на міндобривах — понад 1000 грн/га

Скоротити щонайменше на 30% застосування мінеральних добрив цілком можливо завдяки використанню добрив Гумісол.

Ця технологія доведена дослідами в Інституті ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського та підтверджена аграріями. Результати проведених досліджень яскраво свідчать про ефективність дії добрив АФ «Гермес» навіть у порівнянні з мінеральними, більше того, про високу рентабельність виробництва у цьому випадку. Економія при цьому складатиме понад 1000 грн/га.

Заслужена довіра

З року в рік зростає кількість українських аграріїв, які вже на власному досвіді переконалися — добрива Гумісол працюють ефективно і саме за принципом, який реалізує АФ «Гермес»: «Менші витрати — більший врожай».

Якщо вас, як українського аграрія, цікавлять результат на полі, отримання якісної продукції та підвищення рентабельності виробництва — питання, звісно, риторичні — скористайтеся акційною пропозицією на добрива Гумісол.