Неймовірні села України 2018: журнал Agroexpert дарує передплату

05 квітня 2018, 06:44 5342

Трійка сіл-фіналістів III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

Про це AgroPortal.ua розповіла директор журналу, член Експертної ради конкурсу Ольга Сидоренко.

За її словами, ідея конкурсу дуже вдало відповідає актуальним настроям суспільства, розвитку сільськогосподарського сектору, прагненням міського населення до ведення здорового способу життя та зеленого туризму.

«Як журнал для українського сільського господарства, що нерозривно пов’язане з існуванням села, ми із натхненням підтримуємо ініціативу «Неймовірні села України» для того, аби позбавити українців стереотипів «шароварщини» та спільно з організаторами конкурсу розповісти про унікальність і багату історію сіл-учасників», — зазначає Ольга Сидоренко.

На її думку, такий проект стимулює місцеві й центральні органи влади активніше підтримувати розвиток сільської місцевості та, врешті, підняти самосвідомість і впевненість у власній неповторності тим, хто тут проживає.  

Agroexpert відзначить цьогорічну трійку фіналістів подарунковими річними передплатами на журнал та набором спеціалізованої літератури.


Для довідки: журнал Agroexpert входить до родини австрійського видавництва, яке вже понад сто років видає журнал для фермерів Landwirt. За зразком колег, журнал вже десятий рік працює для українських аграріїв, забезпечуючи їх практичною інформацією щодо сучасних вітчизняних і закордонних технологій успішного вирощування сільськогосподарських культур, догляду, годівлі та відтворення високопродуктивної худоби, огляду ринкових тенденцій, цінових показників.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua