Іловиця — край трав і ягід

13 липня 2018, 06:55 3718

Село Іловиця, що на Тернопільщині, здавна славиться своїми лісами, в яких місцеві з року в рік збирають дари природи.

Чого тут тільки не знайдеш: суниця, чорниця, малина, на підході вже й гриби. Окрім цього, жителі села збирають лікарські трави на чаї та на різні лікувальні настоянки.

Ягідний сезон тут може тривати з червня і аж до серпня. Є люди з особливим талантом до лісу — вони знають потаємні місця, де найбільше ягід і грибів (продовжують збирати навіть після закінчення сезону). Бригада з 20 людей може формувати партію з 200 кг ягід. Грибів — і того більше. Користуючись цим, громада вирішила створити бізнес-проект. Який саме, ви зможете дізнатися вже через 2 дні!


Для довідки: Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2018» проводиться вже втретє аграрним онлайн-виданням AgroPortal.ua. За три роки в ньому взяли участь 575 сіл з усіх куточків України.

Головним партнером конкурсу у 2018 році стала корпорація IMMER Group, яка пропонує нове екологічно чисте рішення для підвищення ефективності агропромислового рослинництва — біорозкладну плівку для мульчування ґрунту.

Конкурс «Неймовірні села України 2018» пройшов за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об'єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.


Джерело фото: AgroPortal.ua