AgroGear. Рівномірне внесення препаратів, економія палива і висока маневреність

02 квітня 2019, 06:43 2741

Другий сезон проекту про сільськогосподарську техніку та людей, які на ній працюють, починаємо з причіпного обприскувача KUHN Lexis 3000 — він перший, можна сказати, базовий в модельному ряді причіпних обприскувачів KUHN.

З трьох видів обприскувачів Lexis займає 80% ринку з обсягом бака 3000 л і шириною штанги 24-28 м. Metris з об'ємом бака 4000 л, ширина може становити до 36 м і плюс додатковий функціонал. І топовий причіпний обприскувач — KUHN Oceanis з шириною штанги 48 м і об'ємом бака 8200 л.

Lexis купують господарства від 1 тис. до 2,5 тис. га. Він може бути як основним, так і додатковим обприскувачем.

Якщо розглядати конкурентні переваги, то перше — те, що він на 25-30% легше, ніж у конкурентів. Це важливо, коли вологий ґрунт, і обприскувач робитиме менше слідів, відповідно, можна в поле вийти раніше.

У всіх обприскувачів KUHN алюмінієва штанга. Було дуже багато нарікань, що у такої штанги недовга експлуатація, що вона зношується, але зараз ми спостерігаємо, що наші конкуренти теж починають робити алюмінієву або комбіновану штангу. Завдяки алюмінію штангу легше стабілізувати.

Обприскувач повинен якісно змішувати препарат, вилити норму і охопити потрібну ширину.

Промивний бак знаходиться нижче основного бака, завдяки чому максимально знижується центр ваги обприскувача і зменшується ймовірність перекидання машини.

Унікальна форма бака: для того щоб під час руху відбувалося змішування, «гасилися» хвилі, коли бак наполовину порожній, там є три форсунки для якісного промивання бака. Це дуже важливо, тому що в обприскувач заливають різні препарати, які несумісні. В цьому випадку потрібно дуже якісно вимити бак після попереднього препарату.

«У Lexis дуже зрозуміла система управління, у нього є всього три крани. Немає нічого складного в експлуатації, будь-який механізатор може виставити потрібну норму виливу. Ми у себе навіть робили контрольні перевірки — і все було точно і якісно. Також зручно, що може агрегатуватися з найдоступнішими тракторами МТЗ-82», — ділиться своїми враженнями агроном ТОВ «Писарівка» Віктор Гречанюк.

«Ми вже відпрацювали з ним рік, але таке враження, ніби він тільки що з салону, — додає директор ТОВ «Писарівка» Віталій Віт. — Дуже добре, що розчин не залишається в баку, викачується все до останньої краплі, і хороше промивання. Ми не боїмося, що непотрібні препарати між собою змішаються».


- Рівномірне внесення препаратів за рахунок відмінної стабілізації штанги, шатунно-маятникова підвіска якої забезпечує свободу рухів незалежно від рельєфу ґрунту.

- Стабільна підтримка високих норм виливу по всій довжині штанги за рахунок підвищеної продуктивності насоса — 280 л/хв.

- Економія палива і зменшення ущільнення ґрунту за рахунок невеликої ваги обприскувача — 2057 кг.

- Висока маневреність і зменшення пошкодження рослин завдяки короткій довжині рами — 4,05 м разом із дишлом.

- Робота з агресивними рідинами (в тому числі КАС) завдяки штанзі з алюмінію. Відсутність корозії та окислення, зменшення ваги машини.

- Зменшення ризику пошкоджень штанги об перешкоди за рахунок свободи ходу крайніх бічних секцій у 3-х площинах — вгору, назад, вперед.

- Повне використання робочого розчину при будь-якому рельєфі місцевості за рахунок спеціальної конструкції бака.

- Зменшення ризику забивання магістралей завдяки 4-рівневій системі фільтрації рідини.

- Простота в обслуговуванні, зручність і керованість досягаються завдяки використанню всього лише двох вентилів на пульті управління.

- Збільшення безпеки роботи механізатора за рахунок змішувача з кришкою, що закривається, подача води в який здійснюється через пістолет з розпилювачем.


AgroGear 1 сезон: